Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Logo

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Spartanus

Spartanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 17.08.2005
As fi recunoscator daca ma puteti ajuta cu un logo, pentru o echipa de la un manager de fotbal(hattrick :naughty:). Numele este Dacia Unirea Braila(nu conteaza daca este cu diacritice sau nu).Nu conteaza culoarea sau modul in care arata ... doar sa fie cat mai realista(fara dragoni si altele :nonobad: ).

Multam fain celor care doresc sa ma ajute :kisstogether:

Edited by Spartanus, 20 December 2005 - 15:17.


#2
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View PostSpartanus, on Dec 20 2005, 15:15, said:

As fi recunoscator daca ma puteti ajuta cu un logo, pentru o echipa de la un manager de fotbal(hattrick :naughty:). Numele este Dacia Unirea Braila(nu conteaza daca este cu diacritice sau nu).Nu conteaza culoarea sau modul in care arata ... doar sa fie cat mai realista(fara dragoni si altele :nonobad: ).

Multam fain celor care doresc sa ma ajute :kisstogether:

1000$ si ti-l fac :P

#3
Spartanus

Spartanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 17.08.2005

View Postrashid, on Dec 20 2005, 19:21, said:

1000$ si ti-l fac :P

:bicycle:  :boxing:  :death:  :gunsmilie:  :quietsign:  

PS: :helpsmilie:

#4
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
pe gratis ai slabe sanse ... eventual 30$ si ti-l face kleampa, e webdesigner talentat, cu experienta vietii...

#5
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
nu ti-l face nimeni pe gratis
baga o oferta ...;)

#6
abe

abe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 04.09.2004
Explica-mi pe PM sau aici cum ai vrea sa fie mai clar si poate te ajut, dar dupa sarbatori! Cred ca nu e graba, acum e pauza la hattrick din cate stiu eu.:D

#7
Spartanus

Spartanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 17.08.2005

View Postabe, on Dec 20 2005, 21:43, said:

Explica-mi pe PM sau aici cum ai vrea sa fie mai clar si poate te ajut, dar dupa sarbatori! Cred ca nu e graba, acum e pauza la hattrick din cate stiu eu.:D

@ cei care ziceau de bani ...  :death: voi ati citit prea multe bancuri cu evrei?  :huh:
@ abe ai pm  :naughty:  nu ma grabesc ... cand ai timp  B)

#8
cosmin09

cosmin09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 01.07.2004
iata aici cateva logo-uri poate vre-o "emblema" iti place din astea da-mi idei spune-mi cam ce culori ai vrea etc etc

Attached Files



#9
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001
Daca nu ai bani de ce nu folosesti emblema clubului de fotbal Dacia Unirea Braila? E cea din stanga  :naughty:
Emblema din dreapta e o incercare de-a mea mai mult sau mai putin reusita. Ideea e ca am incercat sa pastrez aceeasi tema, culorile clubului, etc. Pentru ca ai mentionat ca banii nu intra in discutie si eu avand deja produsul finit, sunt dispus la un troc...eventual trecerea unor probe de foc, salvarea Cosanzenei din ghearele balaurului, etc. Te-ai prins tu...ceva ce necesita un oarecare efort  <_<
Attached File  dacia1.jpg   11.02K   48 downloads

#10
Spartanus

Spartanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 17.08.2005

View PostJas, on Dec 21 2005, 22:11, said:

Daca nu ai bani de ce nu folosesti emblema clubului de fotbal Dacia Unirea Braila? E cea din stanga  :naughty:
Emblema din dreapta e o incercare de-a mea mai mult sau mai putin reusita. Ideea e ca am incercat sa pastrez aceeasi tema, culorile clubului, etc. Pentru ca ai mentionat ca banii nu intra in discutie si eu avand deja produsul finit, sunt dispus la un troc...eventual trecerea unor probe de foc, salvarea Cosanzenei din ghearele balaurului, etc. Te-ai prins tu...ceva ce necesita un oarecare efort  <_<
Attachment attachment

Hmm sincer nu am inteles prea bine ce vrei sa zici :rolleyes:

#11
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View Postcosmin09, on Dec 21 2005, 19:30, said:

iata aici cateva logo-uri poate vre-o "emblema" iti place din astea da-mi idei spune-mi cam ce culori ai vrea etc etc
Astea [daca nu ma insel] sunt facute in TCM 2004 :P
Eu cand vorbeam de bani... glumeam :)
Ma bucur ca te-a ajutat cineva...

#12
Spartanus

Spartanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 17.08.2005

View Postrashid, on Dec 22 2005, 22:46, said:

Astea [daca nu ma insel] sunt facute in TCM 2004 :P
Eu cand vorbeam de bani... glumeam :)
Ma bucur ca te-a ajutat cineva...

Mi-ai dat seama ca glumeai ... doar nu credeai ca iti trimit plicul cu bani  :w00t: Dar oricum,  :death: :lol:
Cat despre cele 4 logouri, problema ar fi ca sunt cam sterse...adica sunt cam palide culorile  :rolleyes:

Edited by Spartanus, 22 December 2005 - 22:55.


#13
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001

View PostSpartanus, on Dec 22 2005, 23:28, said:

Hmm sincer nu am inteles prea bine ce vrei sa zici :rolleyes:
Imi cer scuze ca nu m-am facut inteles. Deoarece nu prea sunt de acord cu para [malaiata], simbol al lucrurilor picate din cer prin interventie divina, ofer emblema in schimbul unui serviciu care sa implice un oarecare efort/creativitate din partea ta. Te gandesti tu la ce te pricepi mai bine si ma anunti daca esti interesat  B)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate