Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...
 

VCR sony SLV-SE220 decodare

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
florincons

florincons

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.04.2014
Va rog ajutati-ma, am nevoie de un cod pt a schimba videocasette recorder sony slv-se220. Am fost la reprezentanta sony acum cativa ani si un baiat destept de acolo a bagat un cod si l-a schimbat; acum merge numai pe modul shortplay. Chestis e ca am gasit zilele trecute o gramada de casete video inregistrate in LP si nu le mai pot vedea. Sunt inregistrari de peste 15 ani si nu as vrea sa le pierd.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate