Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Dansatoarea arsa a avut vise premonitorii

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
28 răspunsuri în acest subiect

#19
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.207
  • Înscris: 10.07.2010

View Postinvatacelulionel, on 08 aprilie 2014 - 18:14, said:

Din cate am inteles  ramasese  orfana  ( decedase mama  ei de la 14 ani ) si in ultimele  doua saptamani avea  premonitii cum ca o  chema mama ei la   ea?A
Din cate ai inteles de unde? Ceva surse? Nu-i nimic anormal in ati visa moartea inainte...Anormal ar fi sa-ti dai seama si sa-ti interpretezi visul si sa reactionezi ca sa-ti schimbi viitorul.

#20
invatacelulionel

invatacelulionel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 167
  • Înscris: 30.01.2014

View PostBusiness_style, on 09 aprilie 2014 - 02:25, said:

Din cate ai inteles de unde? Ceva surse? Nu-i nimic anormal in ati visa moartea inainte...Anormal ar fi sa-ti dai seama si sa-ti interpretezi visul si sa reactionezi ca sa-ti schimbi viitorul.
Salut  , nu tu esti ala   de scria ca a avut  premonitii pe aici? Poti sa imi dai link-ul  cu    thread-ul respectiv?

#21
Onatah998

Onatah998

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 207
  • Înscris: 20.03.2014

View PostBlueSoon, on 08 aprilie 2014 - 18:32, said:

Se mai intampla....
Sunt persoane care viseaza detalii despre evenimente ce urmeaza sa se intample, nu e ceva fals desi multi ii iau la misto. Mi s-a intamplat si mie sa visez chestii si dupa 1-2 zile am fost uimit sa vad ca asa sa si intamplat. In cazul meu au fost lucruri mai putin grave decat cazul fetelor . Unii dintre voi ar trebui sa aveti orizonturi un pic mai largi Posted Image

Aia se numeste deja vu, ti se intampla un lucru care ti s-a mai intamplat.

#22
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.635
  • Înscris: 25.05.2009

View PostBusiness_style, on 09 aprilie 2014 - 02:25, said:

Din cate ai inteles de unde? Ceva surse? Nu-i nimic anormal in ati visa moartea inainte...Anormal ar fi sa-ti dai seama si sa-ti interpretezi visul si sa reactionezi ca sa-ti schimbi viitorul.
Cica si Abraham Lincoln si-a visat moartea inainte...

#23
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.004
  • Înscris: 15.08.2007
daca urmaresc bine textul melodiei pentru care facuse o obsesie in ultima vreme cantareata... ori e premonitia extrema, ori e punerea in practica (de catre una dintre ele) in detaliu a planului din text... "imbratisarea" protectoare a fetelor devenind in realitate altceva!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/phJo1E94Yk8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
melodia, trebuie sa recunosc, nu e rea deloc iar mesajul ei, cred ca daca e ascultata obsesiv, poate deveni unul subliminal-metempsihotic!

Dumnezeu sa le ierte si sa le odihneasca!

PS: cat despre diferite specimene (folosind un termen bland) care isi dau cu presupusul ca erau sau ca faceau cine stie ce... sincer nu stiu, nu ma intereseaza nici cat negru sub unghie dar nu mi se pare normal sa vorbesti in halul asta cand niste OAMENI, in primul rand, mor asa! care ar fi fost diferenta pana la urma intre moartea lor si a unor cheflii, beti de morti sau nu, care ar fi ars de vii in localul ala? poate ca unii ar fi murit ca niste caini iar ceilalti ca porcii!

Editat de catalincc, 09 aprilie 2014 - 20:44.


#24
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.207
  • Înscris: 10.07.2010

View Postinvatacelulionel, on 09 aprilie 2014 - 11:42, said:

Salut  , nu tu esti ala   de scria ca a avut  premonitii pe aici? Poti sa imi dai link-ul  cu thread-ul respectiv?
Salut, ba da, eu sunt ala, dar nu stiu pe unde am scris despre acele lucruri. Sunt pierdute printre tonele de informatii de aici. Nu (cred) ca am avut subiect deschis, ci am postat pe subiectele deschise de altii.

#25
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.207
  • Înscris: 10.07.2010
Posibil sa fi citit asta? Eu doar asta am gasit...

#26
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.526
  • Înscris: 10.06.2006

View PostOnatah998, on 09 aprilie 2014 - 15:05, said:


Aia se numeste deja vu, ti se intampla un lucru care ti s-a mai intamplat.
Ce prostii vorbesti acolo ? De unde sti tu ca e un lucru care sa mai intamplat ? iti place sa presupui ?
Acel vis nu avea nicio treaba cu vreo intamplare din trecut, nu mai face confuzii.

#27
invatacelulionel

invatacelulionel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 167
  • Înscris: 30.01.2014

View PostBusiness_style, on 10 aprilie 2014 - 00:03, said:

Posibil sa fi citit asta? Eu doar asta am gasit...
Salut  ,  da  acesta  este interesant !

#28
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.207
  • Înscris: 10.07.2010

View Postinvatacelulionel, on 10 aprilie 2014 - 21:52, said:

Salut  ,  da  acesta  este interesant !
Daca te intereseaza subiectul cu si despre vise premonitorii, poti arunca o privire si la topicul meu de aici, si poti citi si "feedbackuri" Posted Image

#29
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.562
  • Înscris: 17.04.2006
Ce discutii interesante intre urmaritorii SImonei Gherghe.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate