Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5
 Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu
 

SOFT ardere: Nero Burning ROM

- - - - -
  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#73
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004
..singura chestie deranjanta La Nero e ca-si baga Nero decoder, ca default decoder pentru fisierele video. Vorbesc de ultimele versiuni mai putin 6.6. Apropo tot asa face si in versiunea asta ?

#74
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Nu.

enjoy,
Mtz

#75
gyany

gyany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 26.12.2001
eXXocet nu stiu cum sa te intreb .. ce versiune retails ai tu ca 6.6 inca nu a aparut la ei pe site!!!

Edited by gyany, 11 October 2004 - 09:57.


#76
cniky

cniky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 24.05.2003
l-am incercat,e mijto.., dar din pacate pluginurile gen SVCD si altele trebuie achizitionate (inca/in continuare) separat...  :notangel:

Edited by cniky, 13 October 2004 - 05:36.


#77
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

gyany, on Oct 11 2004, 10:56, said:

eXXocet nu stiu cum sa te intreb .. ce versiune retails ai tu ca 6.6 inca nu a aparut la ei pe site!!!

<{POST_SNAPBACK}>


Ahead ofera promotional Nero 6.6 Enterprise Edition aka Reloded clientilor (firmelor) care au cel putin 5 ani de colaborare cu ei. Gratuit.




*In linistea noaptii pot auzi pe unul din cei 20.000 de utilizatori Linux worldwide jucand din linii de comanda un joc 3D  [FONT=Courier]  B)

Edited by eXXocet, 15 October 2004 - 15:57.


#78
creatorul

creatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 23.08.2004
Am o mare problema cu NERO 6.3.1.25  . Dupa ce termin un cd data  facut la mai mult de 8x imi restarteaza calculatorul , la fel face atunci cand vreau sa fac un cd audio  cum bag o melodie in lista imi si restarteaza calculatorul. Stie cineva ce are ?  Multumesc

#79
Lyonn

Lyonn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 17.05.2004
ai incercat sa scanezi sistemul de virusi sau spyware?

#80
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
Cred ca e vorba de un spyware.

#81
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Ai incercat cu alt Nero?

#82
creatorul

creatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 23.08.2004
Nu e vorba de spyware si virusi , nu am asa ceva. Am dezinstalat ultima versiune de nero si am bagat alta mai veche si se pare ca merge. Thanks

#83
aztec

aztec

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 830
  • Înscris: 23.10.2003
sa nu fii fost ceva mult mai simplu..
optiunea din josul pagini cu shut down dupa ce scrie cd-ul.....

#84
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Am intilnit probleme de compatibilitate intre Win98 si versiuni noi de Nero...a mai gasit cineva ceva asemanator?

#85
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,397
  • Înscris: 29.11.2001
au fost ceva bube cu Nero 6.3 si update-uri noi de la MS ... s-a rezolvat cu update de nero Aiwa (pe 3 sisteme diferite am avut eu personal probleme). Acu nero 6.6.x mere OK.

#86
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,764
  • Înscris: 20.08.2004
referitor la nero6.6, foloseste careva optiunea "short lead-in/lead-out"? la ei pe site se spune ca astfel mai poti castiga 12MB pe un cd. dar, practic, a folosit cineva optiunea asta? nu sunt probleme de compatibilitate cu unele cd-rom-uri, etc...

#87
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,457
  • Înscris: 05.06.2002
interesanta optiune, m-ar interesa si pe mine daca a incercat-o cineva. probabil mai scurteaza din timpul total de scriere.

#88
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

lg, on Nov 25 2004, 10:39, said:

referitor la nero6.6, foloseste careva optiunea "short lead-in/lead-out"? la ei pe site se spune ca astfel mai poti castiga 12MB pe un cd. dar, practic, a folosit cineva optiunea asta? nu sunt probleme de compatibilitate cu unele cd-rom-uri, etc...

<{POST_SNAPBACK}>


Da, eu amincercat si functioneaza, dar numai in mode Disc at once (nu Track at once). Practic, se scrie un lead-in& lead-out scurt,lucru care iti mai acorda spatiu pe disc, insa se pare ca metoda este viabila numai la scrierea intr-o singura sesiune. Si fara RR-uri :D

#89
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,457
  • Înscris: 05.06.2002
la dvd-uri a incercat cineva optiunea?

#90
Irishman

Irishman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 18.11.2003

MuMiA, on Jun 9 2004, 13:13, said:

Habar nu are Nero sa scrie DVD-uri k lumea !

<{POST_SNAPBACK}>



Pana acum 5 minute te-as fi contazis. Am scris cam 3-400 de dvd-uri pana acum si toate cu Nero 6.x.x.
Dar acum 5 min a refuzat sa imi mai scrie un DVD si nu am idee cum sa il fraieresc.
Se poate face cu nero Overburn la DVD-uri?
Fisierele au cu cativa MB mai multi decat DVD-ul.
Any ideeas?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate