Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...
 OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?

contract de inchiriere obligatii ...
 Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...
 

laser cdplayer

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Adutz1

Adutz1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.08.2013
Salutare! am si eu o intrebare :D am un radio cdplayer pe un jeep grand cherokee si l-am dus la cineva si mi-a spus ca nu mai merge laserul de citit cd-uri...se poate inlocui? acesta este modelul : [ http://images.sc1.netdna-cdn.com/D/Jeep-R-2056-detailed-image.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,951
  • Înscris: 14.11.2004
Laserul se poate inlocui, face parte din ansablul capului de redare si sunt sanse sa fie o piesa relativ generica si usor de gasit sau ceva dedicat teribil de greu de gasit.

Pentru a vede ce cod are trebuie sa demontezi aparatul si sa identifici modelul de cap de redare si pe urma sa cauti pe net una compatibila cu unitatea ta.
Sau poti inlocui unitatea ta cu una similara de pe masina din dezmembrari.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate