Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Net banking Alpha Bank

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,145
  • Înscris: 06.09.2008
Foloseste cineva acest serviciu ?

Ma intereseaza pareri, opinii, ...si despre serviciu si despre alphabank

Unde ati face depozit in lei ?
Vreau sa fac depozit si sa administrez contul prin net banking, ..m-am saturat sa tot merg la banca, stat la cozi !

#2
Arizona

Arizona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 29.11.2005
Serviciul de Internet Banking Alpha Click este ok. Totul se întâmplă în timp real. Este suficient de intuitiv ca să găsești cam tot ce te interesează. Îl folosesc de circa 3 ani. Depozitele le poți ridica la scadență sau în următoarele 3 zile lucrătoare fără comision. Au însă comision lunar de administrare cont curent (2.5 lei) și comision Alpha Click (4 lei). Cei 6.5 lei pe lună îi poți obține cu un depozit Alpha Tax Protect pe 28 zile de 2,000 lei. Pentru sume mai mici ieși în pierdere. Succes!

#3
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,145
  • Înscris: 06.09.2008
multumesc pt info,

Edited by sirgoofy, 02 September 2013 - 12:16.


#4
ebh

ebh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 21.04.2008
Personal mi se pare unul dintre cele mai proaste siteme de online banking de pe la noi. E foarte putin intuitiv, merge greu si da erori destul de des... L-am avut activat 1-2 luni, timp in care mi-am dat seama ca imi este complet inutil.

Am mai foslosit (si folosesc in continuare) servicii de acest gen de la Raiffeisen si ING. Acestea erau ok.

Daca vrei doar verificari pe cont (fara transferuri), au un serviciu gratuit web-based. E-statements, se cheama.

#5
authentik

authentik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 17.10.2004
salut
a trecut si alpha bank la conectare de pe orice calculator pe baza de token
https://www.alphaclick.ro/token/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate