Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Teste admitere UMF Cluj-Napoca.

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Bianca010

Bianca010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.08.2013
Hei. De unde aș putea face rost de culegeri de teste pentru admitere de anul acesta și din anii trecuți?Posted Image

#2
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011
is cam aceleasi grile in toti anii. originalele le iei de la libraria UMF din cluj sau parca de pe net. mai simplu iesi cu xeroxurile. le gasesti in cj la xeroxurile de pe langa cladirea mare albastra(biblioteca) sau in orasul de unde esti la vreun xerox mai bazat.

#3
Bianca010

Bianca010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.08.2013

 lorelei20, on 06 august 2013 - 21:36, said:

is cam aceleasi grile in toti anii. originalele le iei de la libraria UMF din cluj sau parca de pe net. mai simplu iesi cu xeroxurile. le gasesti in cj la xeroxurile de pe langa cladirea mare albastra(biblioteca) sau in orasul de unde esti la vreun xerox mai bazat.
Știu.. dar aș vrea sa știu dacă le are cineva și mi le poate trimite.. asta daca deja s-a înscris și nu mai are nevoie de ele..
PS: Ajung destul de rar în Cluj, de cele mai multe ori în weekend, so nu pot să fac rost de ele nicicum..

#4
-Andrei-

-Andrei-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 17.07.2009

 Bianca010, on 06 august 2013 - 21:38, said:

Știu.. dar aș vrea sa știu dacă le are cineva și mi le poate trimite.. asta daca deja s-a înscris și nu mai are nevoie de ele..
PS: Ajung destul de rar în Cluj, de cele mai multe ori în weekend, so nu pot să fac rost de ele nicicum..

Are sora-mea ceva teste acasa,dar zice ca sunt pt Balneofiziokinetoterapie,tehnica dentara,asistenta medicala,radiologie si imagistica. Daca le vrei,lasa-mi PM cu e-mailul tau si ti le dau.

#5
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

 Bianca010, on 06 august 2013 - 21:38, said:

Știu.. dar aș vrea sa știu dacă le are cineva și mi le poate trimite.. asta daca deja s-a înscris și nu mai are nevoie de ele..
PS: Ajung destul de rar în Cluj, de cele mai multe ori în weekend, so nu pot să fac rost de ele nicicum..

nu stiu sa fie in format pdf. eu le am de acum 3 ani xeroxate.

#6
Bianca010

Bianca010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.08.2013

 lorelei20, on 06 august 2013 - 21:58, said:


nu stiu sa fie in format pdf. eu le am de acum 3 ani xeroxate.
Nu pdf. Xeroxate.. De trimis prin poștă eventual .Posted Image

#7
anet999

anet999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.07.2012
Salut Bianca,

In caz ca nu ai reusit sa faci rost de cartile de teste pt admitere... le am eu in original pe cele de Chimie Organica din 2009 si 2012 si cele de Biologie din 2011 si 2013.

Daca le vrei lasa un mesaj si poate incerc sa-mi fac timp sa le xeroxez si sa ti le trimit.

#8
BlackPassion

BlackPassion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 13.11.2011
Din cate am inteles, pentru admiterea din 2014 se schimba grilele si bibliografia.
Am testele din 2010, 2011, 2012 si 2013 chimie organica, insa xerox.Cele de la biologie imi sunt mazgalite, vai mama lor, dar daca nu faci rost de ele si crezi ca le vrei ti le pot da

#9
Madalina0

Madalina0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.09.2013
Unde ai auzit ca ar schimba bibliografia pentru admitere in 2014?

#10
Ana_Mihalachi

Ana_Mihalachi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.01.2014
Buna!!.  Imi poate spune cineva unde pot gasi subiectele de admitere pt tehnica dentara ??:*

#11
nandrolon

nandrolon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 349
  • Înscris: 18.04.2010
Cel mai probabil nu se va schimba nimic. Daca nu se schimba bibliografia, nu se schimba nici grilele... In cel mai bun caz, poate se corecteaza raspunsurile, ca e plina cartea aia de raspunsuri gresite.

#12
mary95

mary95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.01.2014

 -Andrei-, on 06 august 2013 - 21:49, said:


Are sora-mea ceva teste acasa,dar zice ca sunt pt Balneofiziokinetoterapie,tehnica dentara,asistenta medicala,radiologie si imagistica. Daca le vrei,lasa-mi PM cu e-mailul tau si ti le dau.

Buna! Poti sa-mi trimiti si mie testele te rog. adresa mea de email este : [email protected] . Mersi mult :D

#13
Georgiana32

Georgiana32

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.12.2015

 -Andrei-, on 06 august 2013 - 21:49, said:


Are sora-mea ceva teste acasa,dar zice ca sunt pt Balneofiziokinetoterapie,tehnica dentara,asistenta medicala,radiologie si imagistica. Daca le vrei,lasa-mi PM cu e-mailul tau si ti le dau.

Mai este vreo sansa sa mai ai testele?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate