Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Freelancer de incredere?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008

View Postoauzor, on 28 iulie 2013 - 15:14, said:

confirm si eu, pe freelancer.com sunt foarte multe tepe. Proiecte pe bune sunt ff putine, si multi aleg pe cineva cu experienta.
Am licitat la greu dar nu am prins nici un proiect inclusiv pe cele care invitau si incepatorii.
Cei care cistiga majoritate licitatiilor au calificative pozitive si rating mare.
Asta conteaza cel mai mult: istoricul.
Dupa ce m-am agitat de aiurea m-am prins pina la urma cind am vazut useri indieni care sunt grupati in echipe si rup toate licitatiile.

Edited by misu183, 28 July 2013 - 20:52.


#20
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Pana am prins primul proiect pe freelancer mi-a luat cam 2-3 saptamani. A fost un proiect micut, de $70, cam o zi de munca. Apoi, incet-incet am facut ratinguri si am ajuns sa ma caute ei. Pana la urma am renuntat la freelancer.com pentru ca am dat de un client Roman cu care colaborez si in prezent si treaba merge bine. Intre timp am prins un job si la o firma mare din US si chiar nu mai am de gand sa ma intorc la freelancer.com, poate doar din plictiseala sa mai iau ceva de acolo.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate