Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...
 

The Place Beyond the Pines (2013)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/G07pSbHLXgg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Imi aduc aminte de trailer-ul asta de prin decembrie... un film imprevizibil si dramatic,7.5 din partea mea.Scenariul are cateva lipsuri,cred ca si regizorul este responsabil pentru acest lucru insa per total pot spune ca e destul de ok si ca merita vazut Posted Image

Edited by mobilewave, 05 June 2013 - 02:36.


#2
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Pare misto, o sa il vad si eu.

Imi place ca are 2 ore si 20 minute, dar sigur nu ai cum sa te plictisesti la el.

#3
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
Nu,nu e plictisitor deloc...doar ca mi-as fi dorit sa fie un  pic mai dinamic din punct de vedere al actiunii  iar din punctul de vedere al scenariului sa se fi pus accentul mai bine pe unele detalii,care probabil ar fi reusit sa-l faca sa devina mult mai bine conturat Posted Image

Edited by mobilewave, 05 June 2013 - 02:45.


#4
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
In trailer se comenta ca ar fi cel mai bun lansat pana acum in 2013. Nu stiu daca e adevarat, oricum, filme de viata, cu storyline atat de bine pus la punct si cu actiune care te tine cu sufletul la gura, mai rar.

#5
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
Din filmele lansate anul acesta pot spune ca Wrong este cel care mi-a placut cel mai mult.Cel putin pana in momentul de fata :)

Edited by mobilewave, 05 June 2013 - 02:54.


#6
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,182
  • Înscris: 16.10.2008
E bun ,chiar foarte bun. E acelasi regizor care a facut Blue Valentine. Gosling si Cooper sunt excelenti. Daca la Gosling nu e o surpriza ,desi face un rol asemanator cu cel din Drive ,in schimb Bradley Cooper creste de la film la film. Chiar Eva Mendez  face un rol bun. Filmul vu are finalul pe care il asteptam dar "overall" e foarte bun. Intr-adevar e cam cel mai bun film iesut anul asta.

#7
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012
Pare captivant ........

#8
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Cu cat trecea timpul, cu atat filmul devenea mai prost. Pacat de actorii care au jucat, mai ales cei cu ochi albastri. Pierdere de timp.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate