Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat
 Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 

Natura Residence

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
bello1

bello1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 29.11.2009
Stiti ceva despre acest comlex ?

http://www.naturaresidence.ro/ro/


Am observat ca este foarte promovat in ultima vreme.

#2
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Nu stiu dar mi se pare foarte bombastic/fantezist site-ul, nu stiu cine-i promoveaza dar nu cred ca face o treaba prea buna.

Aproape 2000 EUR/mp din ce vad in anunturile lor. "Nebunia" imobiliara din Bucuresti merge mai departe. In buricul Miami-ului gasesti preturi mai bune decat aici...

P.S. pana acum, imi place cel mai mult gagica aia cu cracii in sus de pe website-ul lor :lol:

Edited by lawrence38, 07 April 2013 - 16:53.


#3
draculescu

draculescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,884
  • Înscris: 06.04.2013
Misto gagica, iar pozitia aia e una din preferatele barbatilor. Clar, acolo unde sunt gagici    [ http://www.freesmileys.org/emoticons/emoticon-char-004.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    , se vindeee...
2000 de iepuroi??? Ieftin ca braga!

#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
2000 euro mp? adica 2600 dolari / mp? LOL
mai bine imi iau apartament in Manhattan

#5
bello1

bello1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 29.11.2009
Sunt cam la 1500 euro pe mp, dar tot scump.

http://www.mediacity...at-baneasa/3095

#6
vexatul1987

vexatul1987

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 13.02.2013
cam imbracata domnisoara. nu asa faci vanzari

#7
dangerousforyou

dangerousforyou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.04.2013
salut tuturor,
vreau sa adaug ca pe langa preturile exorbitante pe care le percep,se pare ca la unul dintre blocuri(blocul A,daca nu ma insel) exista probleme cu centrala,cu infiltratii de la etajele 2 si 3 catre parter,etc.
daca doriti detalii suplimentare,vi le dau cu drag......
P.S.despre domnisoara,nu comentez:)

#8
praline369

praline369

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.01.2008
As vrea si eu mai multe informatii despre situatia blocului A...l-am vazut si nu am sesizat probleme cu infiltratiile...poti detalia ce probleme are?

#9
dangerousforyou

dangerousforyou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.04.2013

 praline369, on 16 aprilie 2013 - 11:35, said:

As vrea si eu mai multe informatii despre situatia blocului A...l-am vazut si nu am sesizat probleme cu infiltratiile...poti detalia ce probleme are?
se pare ca datorita nefunctionarii timp de 2-3 ani a centralei termice,s au spart tevile care alimentau caloriferele,iar apa s a infiltrat sub parchet afectand anumite etaje(2 si 3,daca nu ma insel).si in plus,la ultimele etaje se pare ca au aparut infiltratii datorita acoperisului,iar la parter exista anumite zone de parchet umflat datorita acestei situatii.....situatie,nerezolvata inca......

#10
praline369

praline369

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.01.2008
eu am fost...si nu am vazut pete pe tavan sau asa ceva....caloreiferele erau intradevar scoase...zicand ca sint sparte si ca trebuiesc inlocuite
posibil totusi sa fie si tevile sparte....daca mai ai vreo informatie te rog sa-mi trimiti

#11
dangerousforyou

dangerousforyou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.04.2013

 praline369, on 16 aprilie 2013 - 20:13, said:

eu am fost...si nu am vazut pete pe tavan sau asa ceva....caloreiferele erau intradevar scoase...zicand ca sint sparte si ca trebuiesc inlocuite
posibil totusi sa fie si tevile sparte....daca mai ai vreo informatie te rog sa-mi trimiti
"se zvoneste prin cartier" :)ca o alta problema legata de vanzarea acestor apartamente s ar face printr o firma extrem de suspicioasa si pt care nu are schita cadastrala a acestor imobile(deci,teoretic nu se pot vinde) si ca proprietarul respectiv vrea doar plata cash intr un anumit interval de timp(????????).....ciudat,nu crezi?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate