Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...
 Felicitari Republica Moldova pent...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror
 

Contract nelamuriri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
Am incheiat un abonament pe data de 2 martie. In data de 8 s'a emis factura. Fata de la centru Vodafone mi'a spus ca suma facturata va fi direct proportionala cu numarul de zile, astfel ca si numarul de minute va fi la fel. Insa acum mi'a venit factura cu suma intreaga. Cand am sunat la ei mi'au spus ca trebuie sa platesc in avans. este corect?

Edited by shadowgign2, 18 March 2013 - 11:45.


#2
mirceaor

mirceaor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,505
  • Înscris: 22.07.2006
factura pe a doua luna o sa sa-ti vina cu minus cat ai platit in plus pe prima. Prima luna se plateste intreaga, chiar daca ai incheiat contractul in mijlocul lunii

Edited by mirceaor, 18 March 2013 - 12:10.


#3
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Salut shadowgign2!

Da, este corect. Platesti perioada proportionata pentru cele 6 zile si taxa abonamentului in avans pentru o luna pentru ca primesti si toate minutele. Este detaliata situatia aici.

Edited by Vodafone, 18 March 2013 - 12:23.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate