Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
emag - card cadou expirat

Nu vad SSD-ul cand vreau sa insta...

Rafturile ca la dedeman

Probleme internet
 Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...

Pot sa conduc o masina electrica ...
 Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...
 Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...
 

Orange TV - numai aici despre probleme, întrebări și informații.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25283 replies to this topic

#17389
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,541
  • Înscris: 30.04.2006
Orange_helper, cand o intre in grila Orange TV urmatoarele programe  :
- Pachetul HBO (HBO HD, HBO COMEDY HD, CINEMAX HD, CINEMAX 2 HD + HBO GO) sau orice alt pachet de filme premium
- Pachetul Turner (TCM; Cartoon Network; Boomerang; CNN);
- Pachetul Universal idem
- Pachetul Discovery cu restul de programe neintroduse
- Eurosport Premier League/Eurosport News/Eurosport 360
- Pachetul MTV cu restul de programe neintroduse samd
- National Geographic SD
- Pachetul PureScreens (avem deja:Museum Channel HD) cu restul de programe neintroduse (Nature HD & Ocean HD)

- Paramount Channel
Multumesc astept raspunsul dumneavoastra.

#17390
wfnse

wfnse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,962
  • Înscris: 12.06.2007
Sunati la 499 pentru a solicita aceste canale oficial - rugati operatorul sa va ofere numarul de inregistrare al cererii !

[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/HBO_HD_logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/cn_check_it.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.reportervirtual.ro/wp-content/uploads/2014/10/TCM-630x355.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/de/6/66/CNNI-globe-logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://m1.behance.net/rendition/modules/11529423/disp/77c8d08afbbdfa7073b64cddc6bef176.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17391
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,872
  • Înscris: 13.07.2010
Am sunat și eu aseară și am cerut: pachet HBO HD, TCM, Paramount Channel, Diva, Boomerang, CN, Eurosport PL. Mi s-a spus că sunt foarte multe cereri pentru aceste canale.Posted Image

#17392
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Cu cat mai multe cereri, cu atat mai bine.

#17393
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,872
  • Înscris: 13.07.2010
O să le fac și o cerere oficială, în scris, astăzi.

#17394
betageo2006

betageo2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 09.03.2012
In ce a ce ma priveste vreau, pachetul Canal + asa cum exista in Polonia

#17395
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,872
  • Înscris: 13.07.2010
Eu le- am scris deja din contul meu.

#17396
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
CAM CAM CAM

#17397
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,488
  • Înscris: 30.08.2003

View Postbetageo2006, on 26 octombrie 2014 - 08:08, said:

In ce a ce ma priveste vreau, pachetul Canal + asa cum exista in Polonia

Atunci vorbeste cu cei de la Canal+. Interesul lor in Romania nu tine de Orange. In primul rand Canal+ ar trebui sa se intereseze pentru Romania, iar pe urma, daca Orange are cap ataca ca sa fie primul distribuitor. Nici in Polonia nici in Franta Canal+ nu este exclusiv la un operator, este un pachet gen HBO la noi, adica este prezent cam la toti si se poate plati separat.

#17398
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postwfnse, on 25 octombrie 2014 - 23:43, said:

Sunati la 499 pentru a solicita aceste canale oficial - rugati operatorul sa va ofere numarul de inregistrare al cererii !

[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/HBO_HD_logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/cn_check_it.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.reportervirtual.ro/wp-content/uploads/2014/10/TCM-630x355.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/de/6/66/CNNI-globe-logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://m1.behance.net/rendition/modules/11529423/disp/77c8d08afbbdfa7073b64cddc6bef176.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postdaniel1976, on 25 octombrie 2014 - 22:13, said:

Orange_helper, cand o intre in grila Orange TV urmatoarele programe  :
- Pachetul HBO (HBO HD, HBO COMEDY HD, CINEMAX HD, CINEMAX 2 HD + HBO GO) sau orice alt pachet de filme premium
- Pachetul Turner (TCM; Cartoon Network; Boomerang; CNN);
- Pachetul Universal idem
- Pachetul Discovery cu restul de programe neintroduse
- Eurosport Premier League/Eurosport News/Eurosport 360
- Pachetul MTV cu restul de programe neintroduse samd
- National Geographic SD
- Pachetul PureScreens (avem deja:Museum Channel HD) cu restul de programe neintroduse (Nature HD & Ocean HD)

- Paramount Channel
Multumesc astept raspunsul dumneavoastra.
Salut,

Sugestiile voastre au fost trimise echipei care se ocupa de imbunatatirea Serviciului Orange TV. In situatia in care grila TV se va extinde, veti regasi informatia aici.

O zi buna,
Orange Helper

#17399
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,074
  • Înscris: 20.06.2009

View Postvio73, on 26 octombrie 2014 - 07:54, said:

(...) Mi s-a spus că sunt foarte multe cereri pentru aceste canale.Posted Image
Daaa, te-au mângâiat pe creștet...Posted Image

P.S. O să ajungă un topic în care noi ne facem că cerem, iar Orange se face că ne bagă în seamă...Posted Image

#17400
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,872
  • Înscris: 13.07.2010
Mi s-a spus la telefon că se vor rezolva cererile, dar nu știe nimeni când. Deci, putem fi fericiți nu? Și minciuna este o vorbă, dar o să vedem.

#17401
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postcrislacor, on 26 octombrie 2014 - 10:25, said:

Daaa, te-au mângâiat pe creștet...Posted Image

P.S. O să ajungă un topic în care noi ne facem că cerem, iar Orange se face că ne bagă în seamă...Posted Image
eu cred ca orange nu are in plan sa upgradeze receptoarele,sa bage CAM sau sa introduca HBO.
le este bine asa cum e,
cu abonati de la tara care se multumesc cu grila si receptoarele astea,adica se multumesc cu putin.
nu se urneste gigantul orange pentru 20 de abonati softpedisti.
parerea mea :)

#17402
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

View Postpopascu, on 26 octombrie 2014 - 11:29, said:

nu se urneste gigantul orange pentru 20 de abonati softpedisti.
parerea mea Posted Image
Da, dar cei care activeaza aici pe forum nu sunt altceva decat expresia nemultumirilor/doleantelor tuturor abonatilor. Asa ca, vrând-nevrând, parerile exprimate aici si nu numai ( vezi necesitatea de a se formula si cereri oficiale) trebuie avute in vedere. Daca ne lamentam doar aici, intr-adevar ca nu conteaza.

#17403
wfnse

wfnse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,962
  • Înscris: 12.06.2007
Degeaba ai 100.000 de abonati daca peste jumatate din ei sunt pensionari sau "alte categorii", care iti platesc 5 EUR pentru Local HD.

Veniturile mari nu vin din abonamente ci din optiunile tip "on top" (eg. HBO) si "refill" (eg. +GB trafic de net).

Asadar, Orange trebuie sa ii vada in mod special pe clientii care platesc mai mult (eg. abonamente mari, optiuni, etc.)

#17404
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,074
  • Înscris: 20.06.2009

View Postpopascu, on 26 octombrie 2014 - 11:29, said:

eu cred ca orange nu are in plan sa upgradeze receptoarele,sa bage CAM sau sa introduca HBO.
le este bine asa cum e,
(...)
Vin toate, @popascule, vin...doar că la ăștia durează mult până-și fac calculele...Posted Image

#17405
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
Nori apasatori se aduna deasupra mea, Doamne, si amenintarea furtunii ma inspaimanta ca vine iarna si pica semnalul. Desi sunt in suferinta, nu ma plang impotriva Ta, Dumnezeule, pentru ca Tu esti sprijinul meu si stanca unde imi caut scaparea,ma plang impotriva Orange SA ce nu vrea nici in ruptul capului sa ofere CAM.
Tu Doamne cunosti necazurile mele si ai grija de mine neincetat. Cu toata suferinta mea, stiu ca ma iubesti si asta imi da tarie. Cu speranta in ajutorul si bunatatea Ta, nu ma voi lasa rapus, ci ma voi lupta cu curaj si voi fi scapat.
Tu esti Cel ce carmuieste lumea si vietile oamenilor; indreapta corabia vietii mele, care acum este clatinata de valuri furioase, spre ape linistite.
Degeaba ma zbat singur impotriva furtunii, ca fara Tine nu pot face nimic.Lumineaza-I Tu pe cei de la marketing.
Catre Tine ma indrept si ma rog: vino in ajutorul meu, asa cum l-ai salvat pe Petru, care venea spre Tine pe apa. Intinde-ti bratul spre mine, cum l-ai intins spre el, Dumnezeule milostiv, si salveaza-ma degraba ca fara CAM nu mai pot trai.
Amin.

#17406
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,074
  • Înscris: 20.06.2009
@popascule, ai băut apă „sfințită”?...Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate