Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 

Sunet redus cu ?% din cauza facebook-ului

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
1hhgabriel

1hhgabriel

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 322
  • Înscris: 01.11.2011
Salutare, ieri am fost nevoit sa accesez facebook pentru a vorbi cu cineva din strainatate, si am folosit facebook video caller, daca nu ma insel asa se numeste, si in timpul acela ascultam muzica, mi-a redus sunetul la peste 50%, dar nu e volumul de baza al winampului, am inchis convorbirea, am dar restart, reinstall al winampului, nu e de la winamp, facebook a facut ceva. Nu e ceva strain pentru mine, si nici pentru voi, sigur si voua ca si mie vi s-a mai intamplat cu Skype, dar din setarile Skype poti regla, insa la facebook unde sunt setarile? Volumul winampului este la 100%, dar se aude incet, foarte incet in comparatie cu youtube. Daca i s-a mai intamplat cuiva sa posteze aici, va rog sa ma ajutati si pe mine. Multumesc anticipat!

#2
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.229
  • Înscris: 13.07.2007
Umbla la setarile din Windows (la Volume Mixerul din System Tray).

#3
1hhgabriel

1hhgabriel

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 322
  • Înscris: 01.11.2011
Spune-mi mai exact cum ajung acolo, ca de capu meu am cautat mai peste tot si am dat la maxim.

Edit: Era foarte simplu, am gasit, ma complicam degeaba, mersi oricum ca m-ai motivat sa mai caut. O zi buna.

Editat de 1hhgabriel, 14 noiembrie 2012 - 14:21.


#4
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.513
  • Înscris: 13.10.2010
Si sa ti doar pentru tine! Tu o sa fi singurul patit!

#5
buncar

buncar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.725
  • Înscris: 15.04.2005

Vizualizare mesajccf_cristi, pe 14 noiembrie 2012 - 16:10, a scris:

Si sa ti doar pentru tine! Tu o sa fi singurul patit!
Lucrurile banale pot parea adevarate mistere pentru necunoscatori.
In windows 7 calea este urmatoarea:
Control panel....Hardware and Sound...Manage audio devices...Communications....iar aici bifezi DO NOTHING

Vizualizare mesaj1hhgabriel, pe 14 noiembrie 2012 - 13:51, a scris:

Salutare, ieri am fost nevoit sa accesez facebook pentru a vorbi cu cineva din strainatate, si am folosit facebook video caller, daca nu ma insel asa se numeste, si in timpul acela ascultam muzica, mi-a redus sunetul la peste 50%, dar nu e volumul de baza al winampului, am inchis convorbirea, am dar restart, reinstall al winampului, nu e de la winamp, facebook a facut ceva. Nu e ceva strain pentru mine, si nici pentru voi, sigur si voua ca si mie vi s-a mai intamplat cu Skype, dar din setarile Skype poti regla, insa la facebook unde sunt setarile? Volumul winampului este la 100%, dar se aude incet, foarte incet in comparatie cu youtube. Daca i s-a mai intamplat cuiva sa posteze aici, va rog sa ma ajutati si pe mine. Multumesc anticipat!

cu 80% se reducea Posted image

Editat de buncar, 15 noiembrie 2012 - 00:27.


#6
Angelitto

Angelitto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.398
  • Înscris: 10.03.2005
Bine ca ai rezolvat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate