Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...
 

Cum vi se pare ca suna?

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
Ioanna11

Ioanna11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 05.08.2010

View Postandreic, on 18 octombrie 2012 - 15:58, said:

Eu vreau sa aud dupa ce mergi la canto, timbrul e bun imprimarea e mai buna ca data trecuta dar calitatea notelor lasa de dorit.
o sa merg la canto cat de curand posibil :D multumesc de sfaturi :)

#20
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
E frumos da' nu prea. Mult zgomot, aglomeratie multa, multa caldura, multe rebuturi, deci nu stiu

#21
possdru

possdru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 13.10.2012
Eu iti dau 10 pentru tupeu.E lucru mare sa vii intre pedofili sa ceri pareri . Daca ai vointa , te apuci sa inveti (vre-o 5 ani ) Posted Image , si o sa ajungi sa canti ca Andra pe stadion .
Ai o voce particulara , dar nah , nu te astepta sa iei cerbul de aur .De fapt pe asta l-a luat unul de tot...

#22
Razvan03Andrei

Razvan03Andrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 697
  • Înscris: 20.09.2011
Romana a murit, clar.
Canta ceva in romana.Cred ca multi mascheaza asta..in romana canti mai prost?
Uneori engleza "te salveaza" in unele cazuri.Multi pot canta in engleza, putini au un timbru vocal bun in romana.
Daca ai ceva voce...pe aici..pe acolo cand canti in engleza, accepti provocarea mea de a canta ceva in romana?
Orice!

Bafta

#23
Rexob

Rexob

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 25.02.2012
Mie mi se pare oribil.Scuze,e doar parerea mea.Poate si pentru ca e inregistrat cu castronul.

#24
Ioanna11

Ioanna11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 05.08.2010

View PostRexob, on 18 octombrie 2012 - 17:00, said:

Mie mi se pare oribil.Scuze,e doar parerea mea.Poate si pentru ca e inregistrat cu castronul.
sa stii ca nu e inregistrat cu castronul,ci cu un aparat foto Nikon Coolpix Posted Image

View PostRazvan03Andrei, on 18 octombrie 2012 - 16:53, said:

Romana a murit, clar.
Canta ceva in romana.Cred ca multi mascheaza asta..in romana canti mai prost?
Uneori engleza "te salveaza" in unele cazuri.Multi pot canta in engleza, putini au un timbru vocal bun in romana.
Daca ai ceva voce...pe aici..pe acolo cand canti in engleza, accepti provocarea mea de a canta ceva in romana?
Orice!

o sa cant si ceva in romana...cat de curand Posted Image
multumesc de sfat.

Bafta

View Postpossdru, on 18 octombrie 2012 - 16:32, said:

Eu iti dau 10 pentru tupeu.E lucru mare sa vii intre pedofili sa ceri pareri . Daca ai vointa , te apuci sa inveti (vre-o 5 ani ) Posted Image , si o sa ajungi sa canti ca Andra pe stadion .
Ai o voce particulara , dar nah , nu te astepta sa iei cerbul de aur .De fapt pe asta l-a luat unul de tot...

hahaha Posted Image) multumesc,sincer,de sfat Posted Image

View Postpopascu, on 18 octombrie 2012 - 16:17, said:

E frumos da' nu prea. Mult zgomot, aglomeratie multa, multa caldura, multe rebuturi, deci nu stiu

multa aglomeratia,mult zgomot...?

Edited by Ioanna11, 18 October 2012 - 17:24.


#25
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010
E ceva bun acolo, dar trebuie slefuit. Obligatoriu niste lectii de canto. Si canta mai cu mai mult patos, interpreteaza, fii mai expresiva. Pare ca ti-e lene sa canti. Bafta.

Edited by INVISSIS, 18 October 2012 - 17:27.


#26
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
Eh, lasati copila in pace ce naiba. O luati cu astea. Cand o fi pe la vreo 17-20 ani si s-o duce in cine stie ce costumatie f sumara pe  cine stie ce scene nu va mai conta vocea si nici lectiile de canto. Ca parca Alexandra Stan sau cele din grupul Andre numai lectii de canto nu au luat.

Altii au albume lansate si cantau f prost chiar si in piesele inregistrate chiar cele enumerate mai sus.
Adevarata treaba cu engleza.

#27
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010
Alexandra Stan a participat la Festivalul Mamaia. Andreea Balan, nu stiu cat canto o fi facut, dar se descurca. Andreea Antonescu, e varza, nu o luam in discutie.
Daca Ioanna11 vrea sa faca o cariera in muzica, trebuie mai intai sa atraga atentia cu vocea. In stadiul in care se afla acum nu poate atrage atentia unui producator care sa castige vreun ban de pe urma ei. Presupun ca fata vrea sa cante pe bune. Cu exercitiu, ceva lectii si mai tarziu un concurs de talente, poate sa ajunga undeva.

#28
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
Auzi eu zic ca o cantareata calumea erea Dido Dragan

#29
bareback_her

bareback_her

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 18.10.2012

View PostIoanna11, on 18 octombrie 2012 - 15:37, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AhKXkxg9eXQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
am mai cantat putin..si m-am inregistrat cu altceva Posted Image deci,cum vi se pare ca suna?
apropo,am 13 ani in caz ca va intrebati.


Mergi de indata la cursuri daca iti place cu adevarat, daca nu vrei sau n-ai bani apuca-te de altceva ! Posted Image

Edited by bareback_her, 18 October 2012 - 22:46.


#30
possdru

possdru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 13.10.2012

View Postbareback_her, on 18 octombrie 2012 - 22:46, said:

Mergi de indata la cursuri daca iti place cu adevarat, daca nu vrei sau n-ai bani apuca-te de altceva ! Posted Image
Ai dat-o cu subinteles golane . Bine macar ca nu stiu multi ce inseamna nick-ul tau :)))

#31
Dorky

Dorky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 29.11.2009
Esti din Bucuresti ?

#32
Ioanna11

Ioanna11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 05.08.2010

View PostDorky, on 19 octombrie 2012 - 19:25, said:

Esti din Bucuresti ?
nu,Ploiesti.

#33
bareback_her

bareback_her

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 18.10.2012

View Postpossdru, on 18 octombrie 2012 - 22:49, said:

Ai dat-o cu subinteles golane . Bine macar ca nu stiu multi ce inseamna nick-ul tau Posted Image))

Lasa prietene ca se educa lumea pe forumuri, in real life important e sa nu se educe pe subiect pasarelele :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate