Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Ce jocuri ORIGINALE detineti?

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
Nu joc decat originale Posted Image

460 pe Steam
[ http://farm3.staticflickr.com/2821/8759186116_00efbccbc9_b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
steam by bogdan doandes, on Flickr

30 pe Gamefly
[ http://farm3.staticflickr.com/2893/8759186040_9b1d7b7646_b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
gamefly by bogdan doandes, on Flickr

26 pe Origin
[ http://farm8.staticflickr.com/7346/8758060319_eb2250ff02_b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
origin by bogdan doandes, on Flickr

33 pe Desura
[ http://farm6.staticflickr.com/5335/8759185808_6a7850f9b8_b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
desura by bogdan doandes, on Flickr

107 pe GOG
[ http://farm4.staticflickr.com/3752/8759185770_e9ba73509a_b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
GOG by bogdan doandes, on Flickr

La astea se adauga cateva retailuri (vreo 10-12): Batman Arkham Asylum, Assassin Creed 2 si 3, Spellforce 1 si 2, World of Warcraft si expansion-urile etc.

Sa zicem, in total, vreo 670 de originale  Posted Image
Plus toate originalele de la  LEVEL. Crad ca cu asta ma duc bine spre 750. Posted Image

Edited by bodi, 20 May 2013 - 21:35.


#38
fr33pr0d

fr33pr0d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 12.06.2007
@bodi: credeam ca eu am luat-o razna cu 400 de jocuri (apx 310 pe Steam + cateva pe origin + vreo 60 PS3)... tu conduci detasat :)

#39
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
FIFA 99
FIFA 02 WORLD CUP
FIFA 04
FIFA 05
FIFA 06
FIFA 07
FIFA 08
FIFA 09
FIFA 10
FIFA 11
FIFA 12

FOOTBALL MANAGER 08
FOOTBALL MANAGER 09
FOOTBALL MANAGER 10
FOOTBALL MANAGER 11
FOOTBALL MANAGER 12
FOOTBALL MANAGER 13

NBA 2K09
NBA 2K10
NBA 2K11
NBA 2K12
NBA 2K13

Edited by oauzor, 13 June 2013 - 02:37.


#40
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
oauzor, apuca-te de sport real, de antrenorat... ceva, ca vad ca iti place. Banuiesc ca esti as la FIFA si Manager.
Eu, de la ultima postare, am mai bagat vreo 10 de jocuri in colectie :P
Toate Serious Sam (1, 2, 3, 1 si 2 HD, Double D si Random Encounter) - au fost la Humble Bundle Weekly (cam 4 euro toate), Dark Souls, Deponia si Chaos on Deponia, Bioshock Infinite, un addon pe la RAGE si vreo doua trei indie micute.

#41
Bodanel

Bodanel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 07.08.2007
Starcraft 1
Starcraft 2 (WoL si HoS)
Diablo 3
Assassin's Creed (ultimile 3)
World of Tanks
Aquanox
Inca cateva joculete mai vechi care nici nu mai stiu pe unde sunt.

#42
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View Postbodi, on 13 iunie 2013 - 07:27, said:

oauzor, apuca-te de sport real, de antrenorat... ceva, ca vad ca iti place. Banuiesc ca esti as la FIFA si Manager.
Eu, de la ultima postare, am mai bagat vreo 10 de jocuri in colectie :P
Toate Serious Sam (1, 2, 3, 1 si 2 HD, Double D si Random Encounter) - au fost la Humble Bundle Weekly (cam 4 euro toate), Dark Souls, Deponia si Chaos on Deponia, Bioshock Infinite, un addon pe la RAGE si vreo doua trei indie micute.

bodi, in primul rand felicitari pt colectia impresionanta de jocuri. ai calculat cam cat valoreaza toate jocurile, sau ti-e frica de dureri de cap? :D

Nu m-am gandit niciodata sa ma fac manager, nu prea e de mine. Oricat de bine ai juca football manager, e cu totul alta treaba cand antrenezi o echipa reala. Nu sunt genul ala impunator care sa tina in frau o echipa, mai ales ca fotbalistii de la noi pierd mai mult timp prin baruri si cluburi decat pe teren.

Fotbal am facut de performanta, dar m-am lasat pe la vreo 15 ani, m-am apucat de fumat si s-a cam terminat conditia mea fizica...

Mai jucam pe sintetic cu jucatori din judeteana si din div. C, le faceam fata pe posturile mele preferate: fundat central, mijlocas defensiv si extrema dreapta.

Dar acum vreo 2 ani am avut niste probleme la genunchi si ma cam tin departe de teren si in ziua de azi. Acum joc fotbal de cateva ori pe luna, dar nici nu mai stiu sa ating mingea :D

Acum nu prea mai am tragere de inima sa imi cumpar jocuri, ca stiu  ca nu prea mai am nici timp nici chef de ele. Tin minte si acum ce ravagii faceam la FIFA 11, din 10 meciuri nu stiu daca pierdeam vreunul, si bateam mai mereu la minim 2 goluri diferenta. Tin minte ce ma enervam ca ieseau astia in minutul 90 si ma scotea din meci si nu se punea victorie. Cate tastaturi am spart asa...

Acum vreau sa imi perfectionez schemele la fifa 13 si sa imi cumpar fifa 14, de preferat pe consola, sa incep sa ii umilesc din prima zi de la lansare :D

Edited by oauzor, 13 June 2013 - 10:49.


#43
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003

View Postoauzor, on 13 iunie 2013 - 10:44, said:

bodi, in primul rand felicitari pt colectia impresionanta de jocuri. ai calculat cam cat valoreaza toate jocurile, sau ti-e frica de dureri de cap? Posted Image

Hmm... pai pot sa ma uit pe chitantele primite pe mail. Sau direct pe Steam, Origin etc. Dar daca de durut capul n-o sa ma doara, buzunarul probabil ca o sa aiba ceva de spus. Si sotia - si aici e rau :)
Imi pare rau ca problemele te tin departe de sportul preferat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate