Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Șomer cu venituri prin parti...

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune
 Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...
 AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI
 Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?
 

Antena amplificare semnal

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Valyxxx

Valyxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 20.02.2010
Salut,
Am si eu o nelamurire. Am casa de vacanta intr-o zona cu semnal pentru telefon foarte slab. Mai exact trebuie sa ma deplasesz apx. 200 metri pana la un loc unde prind semnal pe Orange. Am vazut anumite antene care amplifica semnalul. Credeti ca aceasta antena ar fi eficienta intr-o astfel de zona?
Poate cineva sa imi recomande o alta modalitate de a-mi amplifica semnalul?
Multumesc!

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,653
  • Înscris: 30.07.2003
Depinde. Ar trebui sa masori cumva la ce inaltime daca ai ridica telefonul ai avea semnal ca apoi sa ridici echipamentul in cauza (nu e doar antena chioara, are electronica destula).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate