Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...
 roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...
 RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6525 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (65 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [41.54%])

    Percentage of vote: 41.54%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (6 votes [9.23%])

    Percentage of vote: 9.23%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.62%])

    Percentage of vote: 4.62%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.62%])

    Percentage of vote: 4.62%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [24.62%])

    Percentage of vote: 24.62%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

Vote Guests cannot vote

#4933
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,857
  • Înscris: 07.06.2014

From 18 iunie 2018 - 23:32:

indieni maro...tare! ursul brun de fapt e blond...


#4934
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Întrebări existențiale

Quote

Deci parola din BIOS este:
  • pentru a putea boot-a? - probabil nu, ca altfel nu mergea nici de pe un hdd extern/ stick usb
  • doar pentru a intra in setarile BIOS? - probabil nu, fiindca altfel puteai incarca sistemul de operare si de pe hdd intern
Poate ca parola este pentru acces la hdd (gestionata de hdd, fara ea nu poate fi citit/scris nimic). Atunci schimba hdd-ul (intern) si ar trebui sa mearga. Bineinteles datele de pe hdd sunt pierdute pe vecie.

LE: Sau poate ca parola de fapt nu e din BIOS ci din sistemul de operare?


#4935
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Aburelu aburelu hai la joc...

Quote

Salut, de o saptamana am o problema cu gamepad-ul de la pc, ca sa nu ma aburez cu fel si fel de incercari de explicatii, o sa las un link pe youtube  cu problema pe care o am.


#4936
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 03.02.2010

Quote

...diferenta de pret se vede undeva. De ex. la Huawei mi s-a indoit tablita de la slotul sim, la Huawei e teapana.

Quote

Adica cum? Huawei contra Huawei?

Quote

Am inteles tot.

Quote

se stie ca huawei sunt proaste, cele mai proaste. dar huawei sunt bune, cele mai bune.


#4937
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 03.02.2010

Quote

Am mancat o inghetata cu lingurita de plastic si avea o folie mica din asta de plastic.  Am mancat cu tot cu ea si am inghitit chestia cred.  Ce mi se poate intampla?

Quote

Te gasesc astia esuat pe vreo plaja, ca pe balene ...


#4938
owl1960

owl1960

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,822
  • Înscris: 26.04.2017

Quote

un program de spălare a cărei încărcătură a fost compusă din 3 prosoape mari de baie, 1 prosop de mâini, 1 prosop de bucătărie, 1 față de pernă, respectiv mai multe piese de lenjerie de corp din bumbac (aproximativ 3 - 3,5 kg rufe uscate).
Eu cred ca detergentii spala orice dar totusi sa pui la un loc prosoapele de bucatarie cu care te stergi la gura cu alea de baie cu care te stergi oriunde si cu lenjeria de corp nu e prea mult?

#4939
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Pestele de nisip

Quote

Ce traseu are/parcurge mai exact un autobuz in Gta Vice City in cele 2 insule/orase?
Joc si gta IV,San Andreas insa vice city ramane un joc de referinta,foarte frumis pentru mine,este cineva care il mai joaca?
Si inca o intrebare:In gta iv si gta V ,San Andreas merge sau nu sa fac trasee cy autobuzul ca in vice city?Adica sa opresti in statii si calatorii sa urce?Daca ny,de ce nu merge sau nu se gandeste nimeni la asa ceva?Mai ales ca sunt jocuri mai avansate?GTA simuleaza foarte bine mukte lucruri,de ce nu ar simula si transportul in comun mai bine?Adica din cate stiu in San Andreas si 4 si 5 nu merge sa faci traseu cu busul insa in vice city merge.Si poate doar in el.
De ce?
Si nu ma intrebati ce am cu autobuzele astea,pur si simplu am o pasiune pentru ele.Si pentru microbyze,tramvaie etc:))Poate suna mai ciudat dar aia e.


#4940
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,660
  • Înscris: 24.09.2006

Quote

Hai sa va zic cum sa treaba asa zisi oameni educati si gramaticali ca am vazut ca inca se poarta moda aceasta .
Deci pe vremea lui ceausescu se baga vrajeala la greu cu eminescu , se zicea ca daca citeai tot felu de scritori erai inteligent . Dar in realitate tot smecherii conduceau tara si atunci . Dupa ceausescu multi au ramas cu sechele si inca pun botul la duma cu cultura chiar daca nu i ajuta la nimic in viata .
Degeaba a citit eminescu ca nu te ajuta la  nimic . Daca vrei sa ai succes in viata trebuie sa fi smecher nu sa citesti ce au scris alti . Daca mergi cu femeia pe strada si se ia niste baeti de ea eminescu nu te face smardoi . Pe internet toti culti se dau smecheri ca stiu gramatica si fac misto de smardoi , dar in realitate ei sant zero barat pentru ca un smardoi incult si agramat i face la orice capitol : bani , masini , femei , fizic , pshiic .



Quote

Nu zici rau .Ai incercat sa pui si pe muzica maneaua asta ?


#4941
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

Quote

LOOL
nu are cum sa coste 3000 un parbriz. E maxim 300.
Poate au vazut ca ai mutra de fraier si au umflat pretul de 10 ori


#4942
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010

Quote

lapte vegetal ? exista plante cu uger pe care le poti mulge ?


#4943
Shahrukhkhan

Shahrukhkhan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 648
  • Înscris: 30.07.2009
De pe un topic despre mancare sanatoasa Posted Image

User1 said:

fasolea....dimineata, la pranz si seara :)...excelenta….:))

User2 said:

Fac pariu ca furnizezi gaze in reteaua nationala


#4944
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Probleme domestice

Quote

Salut ma cheama xxxxx  si de cateva zile din jumate in jumate de ora noaptea se aude ca si cand ar rontai cineva ceva, intre timp am gasit un gandac de bucatarie cam mare *RUS*
Ma poate ajuta cineva?


#4945
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,047
  • Înscris: 26.04.2007
Threadul spune ca:
Omul aude zgmote ciudate in pereti....

La care primeste....

Quote

Pune și tu o poză cu ronțăitul să ne dăm seama mai bine...


#4946
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,932
  • Înscris: 28.11.2006
Cumpararea de masini for dummies

Quote

Astazi am fost sa cumpar o masina  Corsa B din 1998 .
Cand i-am zis sa facem proba, stai ca ii lipseste bidonul de la lichidul de frana , si ca il pune el in seara asta si ma suna , dar ca motorasul de la lichidul de frana , nu merge nici el . Am uitat sa il intreb daca o sa inlocuaisca si asta , dar o sa il intreb tot diseara .
Io credeam ca masinutele astea sant facute ca un tanc , in fine , este sau nu este usor sa repari motorasul acela ? si ce face el mai exact , fara el merge mai prost frana sau nu merge deloc Posted image))))) ?

Quote

Pe langa motorasul de la lichidul de frana, neaparat la modelul asta sa verifici filtrul de la lichidul de semnalizare.

Quote

Sună-l și spune-i că o iei așa pe neprobatelea cu 20 de euro.

Quote

Nu ti-a spus si de rulmentul la toba de esapament ca uruie?Sau este gripat?


Quote

Nu de la modelul acesta s-a introdus capacitorul de flux?

Quote

Nu va pricepeti niciunul. E cu coclender cu vendoza.


#4947
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Stiu ce pc am dar nu știu să mă dau cu el...

Quote

Nu stiu daca e topic-ul bun, sper sa fie.
Salut, am luat o camera web si imi merge in lag cand vorbesc cu un prieten de al meu, trebuie sa instalez niste drivere.
O alta chestie cum pot sa fac ca atunci cand vorbesc cu el sa imi apara o fereastra in coltul monitorului cu el ca sa il vad iar lui sa ii apara o fereastra cu fata mea,Ca doar de aia ne-am luat camere web.Este posibil prin facebook.


#4948
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,221
  • Înscris: 19.09.2005

Quote

Auzi pisi, dau like cui vrea mușchiu’ meu! Te oftici?

Edited by arg, 28 June 2018 - 21:49.


#4949
moftware

moftware

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,402
  • Înscris: 08.05.2008
Titlu

Quote

operatie colt unghie reincarnata


#4950
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,269
  • Înscris: 24.01.2008
Despre smartphone...

Quote

Uite de ex. tocmai am folosit telefonul in mod smart. In loc sa iau lupa din sertar, am facut poza la cheita de la bere apoi am marit, am pus split-screen si am trimis sms. Smart!


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate