Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri Kadjar sau alternative

Slovacia / Kosice

Spatiu stocare aproape plin

Recomandare aer conditionat 9000 ...
 Cum v-ati apucat de editare foto?

Problema unezeala grinda de lemn ...

Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...
 Hard disk extern SSD, A92

Parere cartier Uverturii/Virtutii...

inmatriculare autoturism reprezen...

2 aere conditionate pe un singur ...
 Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...

Folii faruri - plastic sau sticla...
 

6 noiembrie, pe unde?

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002

View PostAndrey1, on Nov 7 2005, 23:33, said:

Cateva poze facute in Bucegi duminca.......... :)

cam arse....

#56
Andrey1

Andrey1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 20.05.2005
Pai da, n-am avut cum sa fac decat contra soarelui...Am si cu soarele in spate, dar alea nu au un peisaj deosebit, sunt inspre muntii Baiului.........
In ce sens sunt seci?

#57
masterbobs

masterbobs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 16.12.2003
Sunt seci pentru ca nu oricine stie ca tu ai facut o "poza" Coltilor Morarului sau Bucsoiului Mic... si ele nu spun nimic in afara de faptul ca poate tu ai fost "in Diham la tanti Oara"...si ai vazut ceva piatra in zare...
Spui ca nu se vedeau decat Muntii Baiului?

Edited by masterbobs, 08 November 2005 - 15:51.


#58
KIKO

KIKO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 12.08.2005
nu cred că e concurs de hiking & treking aici. nici de orientare turistică, nici de cățărare... ca să nu mă înțelegi greșit, ideea e că apreciem că merg oamenii la munte, dar dacă eu am ajuns pe Khan Tegri la mii de metri altitudine și am tras 3 cadre sterpe, care nu zic nimic, nu ies în evidență nici prin compoziție, nici prin cromatică sau altceva...ci doar am imortalizat/radiografiat niște vârfuri/stânci/văi etc., asta înseamnă că trebuie să mă ridice cineva în slăvi? cam asta era idea. oricine dă 170mii urcă în platou cu telecabina, și trage niște colți ai morarului. oricine poate depune efortul fizic de 1,5-2h și să ajungă la diham. sau oriunde în carpații noștri. nu zic acuma de cățărat pe nu știu ce stânci. fiind pe aria foto, importante sunt cadrele obținute și nu calitatea de plimbăreț pe munte/alpinist sau altceva.

Edited by KIKO, 08 November 2005 - 17:57.


#59
Andrey1

Andrey1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 20.05.2005
Inteleg, da, dar topicul daca se numeste 6 noiembrie pe unde, m-am gandit ca pot pune niste poze cu pe unde am fost.

View Postmasterbobs, on Nov 8 2005, 15:33, said:

Sunt seci pentru ca nu oricine stie ca tu ai facut o "poza" Coltilor Morarului sau Bucsoiului Mic... si ele nu spun nimic in afara de faptul ca poate tu ai fost "in Diham la tanti Oara"...si ai vazut ceva piatra in zare...
Spui ca nu se vedeau decat Muntii Baiului?

Pozele nu sunt facute de la Diham, ci undeva de la P. Izvoarelor mers pe curba de nivel inspre Azuga cumva, intr-o poiana mare, nu stiu cum se cheama, era si o stana un pic mai jos. Am spus ca am poze cu soarele in spate doar spre Baiului, nu ca se vedeau doar Baiului. Spre Bucegi apunea soarele.....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate