Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

Recomandare player video

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
owl

owl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 15.12.2003
Cele doua pleyere Eboda 555 pe care le aveam in casa si-au dat obstescul sfarsit; ce ma sfatuiti sa fac :
1. sa le repar ( sa repar unul dintre ele)
2. sa cumpar ceva din supermarket ( rapid, comod, ...).  (varianta preferata de mine - dar nu stiu ce sa cumpar - nu mai sunt deloc la curent cu asa ceva..)

Am un media player ce ruleaza de pe hdd, dar mai am inca multe DVD-uri cumparate ( filme ) - si copilul mai foloseste dvd-player-ul...

Multumesc anticipat.

PS. Multumesc si acum lui Mtz pentru anii in care cele doua playere au rulat asa cum trebuie, datorita imbunatatirilor aduse..

Edited by _DelSte_, 21 May 2012 - 13:36.


#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,795
  • Înscris: 09.05.2005
Daca iti permite bugetul iti recomand Boxee Box.

#3
owl

owl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 15.12.2003
si unde bag dvd-ul? pe mufa de alimentare cu curent electric???? :)

#4
costidraghia

costidraghia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 12.01.2009
Se pare ca suportul optic este pe cale sa-si dea duhul, din fericire. Din nefericire (pentru noi, consumatorii de rind) deocamdata este singurul suport legal de a vedea/asculta filme/muzica.
Asta doar daca nu cumperi direct de pe net.

Eu iti recomand un media player ce recunoaste multitudinea de formate audio-video si la care totodata se poate atasa prin USB o unitate optica externa.
Nu-ti recomand un media player cu unitate optica inclusa din cauza pretului mult prea mare, asta doar daca n-ai bani de aruncat pe fereastra.

Gasesti mediaplayere care sa intruneasca toate conditiile de mai sus la preturi destul de decente, 4-6 sute de lei.

#5
godaro

godaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,734
  • Înscris: 25.01.2007
am avut si eu dilema asta. din pacate, problema suportului optic la media playere nu are rezolvare decat cu costuri >1000 RON

Recomand cel mai ieftin media player + cel mai ieftin DVD/B-R player pentru a acoperi toate posibilitatile

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate