Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie
 Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...
 3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408
 Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 

Birfe

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005

 sallyana, on 6th June 2012, 19:25, said:

Uitindu-ma si la raspunsul tau, dar si la semnatura ta, concluzionez rapid:

Dumneata, nu  faci nimic altceva decit sa te descrii pe tine.

Nu văd logica ce stă la baza concluzionării, dar ce-i drept, sunt lucruri care te ocolesc în viață. Fiecare dintre noi avem diverse care nu se prind de noi.
Și cum atunci când taci poți fii suspectat de inteligență, îți dai seama ce se-ntâmplă când deschizi gura și mai și concluzionezi? Nu-ți dai, evident, dar prefer dezastre ca tine decât cele naturale datorită efectului. Cu cât mai mulți ca tine, cu atât mai multe șanse pentru noi, ceilalți. :D
Asta în timp ce un dezastru natural are și victime colaterale.
Oricum, toți ăștia cu frustrări revărsate pe aici îmi sunteți dragi. Îmi dau seama ce zen sunt eu comparabil cu alții și, nu în ultimul rând, fac ce-i mai important să fac: caterincă, prin urmare, mă distrez.
Înțelegi acuma cum funcționează o logică, o argumentare, ce stă la baza unei concluzii? Nu, evident. :lol:

 ordinaryfantasy, on 6th June 2012, 19:43, said:

Te uiti de peste gard cu indvidie ? :P

Evident. A fii prost e o binecuvântare. Nu-ți dai seama niciodată că ești și ajungi la fericire cu pași mult mai mari și mai rapizi ca restul. Normal că-s invidios. :D

Edited by Al1, 19 June 2012 - 09:49.


#74
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 sallyana, on 8th May 2012, 14:41, said:

Am cautat un pic pe forum, sa vad daca exista cu acest titlu vreun topic si negasind as vrea sa initiez eu unul cu acest profil.

Poate, pentru cei care m-au "citit" azi, cind e prima mea zi de  postare pe forum, am parut prea serioasa...

De fapt sint asa, dar mai ales plina de umor, dupa cum imi arata si semnatura...

Vreau sa va intreb, ca tot este de "actualitate" subiectul monden " Oana Zavoranu vs. Pepe", cu cine votati, asta numai pentru cei care vor sa intre in jocul birfelor.

Deocamdata e primul subiect care mi-a venit instantaneu in minte, desi birfa cuprinde subiecte fara numar!

Precizez ca nu imi place birfa, dar e necesara , e ca o supapa de ..iesire....(nu zic din ce, las la latitudinea fiecaruia sa inteleaga acest misterrrrrrr! ):lol:
Asa-i ca ai sub 18 ani?

#75
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
De fapt in jur de 52, da' oricum nu mai intra.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate