Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

Eroare Powerpoint 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
p1293

p1293

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 21.04.2012
Incerc sa bag un flash in powerpoint [controale, sockwave flash object], dar cand sa il pun, fie imi spune An error occurred during creation of an ActiveX control, fie (rareori) cand fac casetuta respectiva, sunt lipsa multe proprietati de obiect. De exemplu cel pt movie, care este esential pt localizarea fisierului.
Am cautat pe net, dar ma trimit pe forumuri unde nu s-a discutat problema vreodata sau unde se crede ca e corupt Office'ul la probleme de genul asta.
Corupt nu e, pentru ca l-am dezinstalat, reinstalat ulterior. Pe urma gasit alta sursa, instalat, nimic. Ca o ultima incercare am trecut la 2003, care ghici ce...face acelasi lucru.
M-am gandit ca poate nu e de la office si am eu PC'ul prost, dar cand am incercat sa pun flash in word, cam cat merge asta aici, a mers fara probleme, cu toate proprietatile la locul lor.

Ce nu e in regula?! HELP!

Edited by p1293, 25 April 2012 - 19:35.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate