Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Easycredits imprumut

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
XenTz1

XenTz1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 28.07.2011
A avut cineva un imprumut de la ei? Mentionez ca as vrea sa fac un imprumut de vreo 2000e, credit ipotecar... insa pe site nu scrie nimic despre care ar fi DAE, dobanzile... .
Sunt seriosi?
multumesc..

#2
lion06lion

lion06lion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 14.04.2008

View PostXenTz1, on 17th February 2012, 23:22, said:

A avut cineva un imprumut de la ei? Mentionez ca as vrea sa fac un imprumut de vreo 2000e, credit ipotecar... insa pe site nu scrie nimic despre care ar fi DAE, dobanzile... .
Sunt seriosi?
multumesc..

Iti ipotechezi casa ptr 2000Eur ? :o

#3
XenTz1

XenTz1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 28.07.2011
Pai... cum sa iti spun...eu as avea nevoie de acesti bani doar pentru maxim 2 luni, dupa care ii voi da inapoi pe toti + dobanda... . Nu am un venit [doar 500eur dintr.un somaj din sp dar nu se considera ca venit eligibil din cate am inteles... + alte 2 chirii]. easycredits din cate m.am uitat pe internet este singura care ofera imprumuturi care nu tin cont de venit. Chiar si cu ipoteca...la alte institutii cer un venit minim.

#4
lion06lion

lion06lion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 14.04.2008
firma e un ifn deschis in 2009 si care da credite doar cu ipoteca . NUMAI daca arunci un ochi pe site-ul lor (nu ii intereseaza veniturile LOL :)) ,ei iti vor doar casa)  iti va trezi mari suspiciuni . Nu e nici o informatie despre dobanzi la ei pe site .

Eu cred ca asta e un camatar care si-a facut site .

#5
XenTz1

XenTz1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 28.07.2011
Da insa am vazut ca au 2 firme, bucuresti si ct...
merci de raspuns!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate