Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...
 Felicitari Republica Moldova pent...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror
 

Help! Ce sa ma fac cu prietenii lui?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
Arata-i ce prieteni are ;) Daca vezi vreunu ca-ti face ochi dulci lasa-l sa se intinda mult spre foarte mult si toarna-l sa vezi ca daca scapi de 1 ai acozia sa scapi de toti odata
SFAT: Lasa-l ca nu-i de tine .... e generatia cu probleme de genul acesta in dragoste ca si aia din 89, misoginii planetei deci nu te chinui ca n-are rost
http://depici.ro/fam...i-partenerului/

#20
DarkPassenger

DarkPassenger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 20.11.2011

View PostCaolina, on 13th February 2012, 19:47, said:

Sunt cu iubitul meu de 2 ani

1. In fiecare zi se vede cu ei. In weekend cand am si eu timp mai mult sa stau cu el, se vede cu ei, de dimineata pana seara si seara cand ma duc la el ii gasesc tot acolo si nici nu se simt sa plece mai repede. Ma scot din minti toate chestiile astea. Nu mai suport! Daca il invita vreunu sa mearga cu el undeva, imediat ma lasa si se duce cu el, pentru ca e foarte saritor sa ii ajute dar daca ii zic sa iesim undeva in oras nu iese niciodata fara ei pentru ca deh, nu putem sa iesim doar noi 2..

2. Eu daca vorbesc cu el sa ne intalnim si il suna prietenii lui sa iese cu ei, accepta si ma lasa balta pe mine, chiar daca stabilisem cu el de dinainte, dar nu poate sa ii refuze ca poate se supara pe el..

3. As putea sa ma despart de el, dar il iubesc prea mult..

4. Si el ma iubeste pe mine, dar pur si simplu nu poate sa o lase mai moale cu prietenii sai. Nu stiu cum sa mai reactionez pentru a nu ne mai certa atat de des din cauza lor. Sa ma prefac ca e totul ok , sa par draguta si sa imi inghit nervii? sau...?

5. mai ales ca inainte sa stau cu el am mai stat cu un tip 3 ani si am reusit sa il uit tot avand pe cineva langa mine, adica pe actualul. dar in momentul asta nu am pe nimeni, prietene nu am decat 1 si cred ca as cadea in depresie. NU as putea sa nu il mai vad. Ma ajutati cu un sfat?

1. Cum vine asta, nu inteleg ? Esti cu el, insa nu vrea sa iesiti in oras doar voi 2, isi ia cu el si coada ? Pai, din asta reiese ca te trateaza ca pe o amica, nu ca pe o iubita. Iesiti la gramada, nu vede nimic rau in asta.
2. Ei sunt mai importanti decat tu. Inca n-ai priceput ?  :naughty:
3. Atunci, stai si sufera....
4. Se vede ce te iubeste !  :naughty:
5. Ai 19 ani, cu el esti de 2 ani, adica de la 17 si ai mai fost cu unul inainte 3 ani, adica de la 14 ??? Cam greu de crezut.....

View PostCaolina, on 14th February 2012, 09:41, said:

eu am 19 si el 24.
1. Nu e vorba ca ma tine de... dar de fiecare data cand vreau sa pun punct el e de acord, apoi peste cateva ore maxim o zi ma suna si 2. ma tampeste cu mesajele ca are si el probleme cu familia lui, ca sa-l inteleg, ca nu are ce face si cu prietenii lui pt ca ii cunoaste de cand erau mici si in plus si ei vin peste el.. nu zic ca noi ne intal in fiecare seara.. dar daca nu pot eu, el e cu ei. daca intarzii putin ei iar sunt la el. in weekend pe timpul zilei sta cu ei.. in oras nu iesim fara ei...

3. asta i-am zis si eu. dar tot timpul cand ii reprosez ca sta prea mult cu ei incepem sa ne certam ca eu sunt prea suparacioasa, ca nu e adevarat ca sta prea mult cu ei.. trebuie sa ii spuna mai multi ca am dreptate ca sa vada si el adevarul..

1. Te culci cu el ?
2. Da, cum am mai zis, intelege-l, si nu te mai "plange" ...  :rolleyes:
3. Indiferent cati i-ar zice, tot nu va crede....

View Posthallabaloo, on 26th March 2012, 15:38, said:

si pana la urma, mai esti cu el?
eu zic ca daca nu te mai simti bine langa el, ii spui ce te deranjeaza si el nu schimba nimic, e clar ca nu-i pasa ca  te poate pierde. nu sta cu el, pentru ca tu crezi ca ai intra in depresie...asta depinde doar de tine. incearca sa iesi mai des cu prietena ta, sa cunosti noi oameni, dar NICIODATA sa nu te complaci intr-o astfel de relatie.

Mai, eu cred ca tipul s-a obisnuit asa, probabil stie ca nu l-ar lasa, si de asta face asa, pt ca ea ii tolereaza totul, fara cracnire.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate