Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...
 Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...
 

Iphone 4 deblocat de vodafone

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
TudorBr

TudorBr

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 02.02.2012
Buna Seara,

Nu stiu daca am nimerit locul/topicul si va rog sa ma scuzati daca nu l-am nimerit.

Am primit un Iphone 4 blocat in Vodafone, l-am deblocat tot la Vodafone, am platit 52 euro si mi-au zis ca deblocarea va fi gata in 24-48 ore. Am asteptat perioada respectiva, chiar mai mult...

Am bagat cartela Orange si nu are semnal telefonul.

M-am dus la Vodafone, mi-au confirmat ca telefonul este blocat, am incercat si la ei cu cartela Orange apoi cartela Vodafone si la fel. Telefonul nu are semnal.

L-am bagat si la iTunes la ei la Vodafone,l-au sincronizat sau nu stiu exact ce au facut, si aceeasi problema.

Telefonul a functionat perfect inainte de asta doar pe Vodafone.

Daca are cineva vreo sugestie/sfat.

Multumesc anticipat.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.717
  • Înscris: 08.10.2015
Restore?

#3
boxerbull

boxerbull

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 980
  • Înscris: 25.05.2009
O.P.C

#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.000
  • Înscris: 27.09.2008
OPC, si sper sa mai ai garantie in caz ca vin cu ideea ca era defect telefonul dinainte.
Si data viitoare poate nu-i mai sustineti (dublu) pe astia care iau bani de doua ori: o data ca sa va vinda ceva stricat artificial si a doua oara ca sa il repare. Toata lumea ar avea de cistigat (inclusiv surprinzator operatorii).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate