Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Intrebare abonament.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,895
  • Înscris: 22.01.2007
Daca mi-a expirat abonamentul la unul dintre telefoane si eu vreau sa mai cumpar un telefon dar sa schimb abonamentul unui alt nr de tel care nu a expirat inca se poate?Adica sa prelungesc abonamentul expirat, dar sa schimb abonamentul pentru celalalt nr de tel.Sper ca m-am facut inteles.Multumesc!

#2
Edwin6000

Edwin6000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,686
  • Înscris: 26.02.2011

 marele, on 16th December 2011, 21:59, said:

Daca mi-a expirat abonamentul la unul dintre telefoane si eu vreau sa mai cumpar un telefon dar sa schimb abonamentul unui alt nr de tel care nu a expirat inca se poate?Adica sa prelungesc abonamentul expirat, dar sa schimb abonamentul pentru celalalt nr de tel.Sper ca m-am facut inteles.Multumesc!
Nu ar fii mai simplu sa suni la relatii cu clientii sa intrebi?De la ce firma de comunicatii ai abonamentul?

Scuze,greseala mea.Nu am citit mai sus.Cum am mai zis,suna la relatii cu clientii la *222 si apesi 13110 daca nu gresesc sa intri cu un consultant.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,929
  • Înscris: 01.01.2010
Nu se poate. Contractele sunt lipite pe numarul de telefon.

#4
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,895
  • Înscris: 22.01.2007
O sa ma duc maine si intr-o reprezentanta vodafone si o sa intreb, dar mi-a dat deja "YOUR_GOD" raspunsul.Multumesc!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate