Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook
 Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...
 Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...
 Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 

Analizor de trafic pentru retele Ethernet

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
denisb

denisb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 30.01.2002
man...zi shi mie de unde l-ai luat pe ala...ca asa daca e sa caut am gasit si eu o groaza care snifuiesc si trancanesc de nu se poate...da' nu o fac asa cum vrea muschiu' meu
asta care l-am facut io e in faza de pre-alfa.afiseaza packetzii si atit, daca oi avea timp/chef o sa mai bag ceva in el...da pina atunci mai stau

#20
jely

jely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 20.05.2002
ia vezi daca il gasesti aici ,daca nu imi til dau eu cumva!Bine e cam mare are cam 26 de megi.
uitasem de link :cool:  :cool:
http://www.51soft.com

#21
denisb

denisb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 30.01.2002
man...da' ceva in englezeshte sau macar cu caractere latine nu ai? ca ma seaca cintezii aia cu ideogramele alea :-)

#22
wizard

wizard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.11.2002
Salut denisb,
am instalat prog-ul tau de captura de paketzi kulmea ka a mai si mer dar ma intrebam daca nu este posibil sa aibe si el un wizard de instalare, sa prinda si pakete peste SW eventual sa reconstituie paketele in conformitate cu aplicatia care le genereaza. ceva addon-uri si pentru reteua pe ipx, posibilitatea de a modifica pachetele....

#23
andibaciu

andibaciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 25.11.2002
hei .. . am facut si eu ceva asemanator .. dar .. merge pe orice Windows fie el 98 sau XP .... folosesc aceiasi kestie ... WinPcap .... aruncati o privire .... aici ... pentru a posta impresii...

http://www.softnews....?threadid=12591

sau aici .. pentru a lua programul ... sectiunea Programe visual c++, TraficMonitor

www.andibaciu.home.ro

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate