Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea
 Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?
 recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock
 Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...
 

Eminem

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
Ombilic

Ombilic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 01.04.2011

View Postbogdan_boss, on 3rd September 2011, 14:34, said:

:puke: ori e muzica-muzica, ori e cu versuri.
daca vrei versuri, folkul e o varianta. dar sa strici melodia ca sa se auda mai clar versurile.. :puke:

din cauza ta are mai toata muzica produsa la noi in tara doar 2 versuri.

ai auzit si tu 2 injuraturi in muzica lui si te'ai grabit sa'l cataloghezi.

View PostMarianG, on 3rd September 2011, 14:34, said:

de parca Marshall Mathers, Eminem si Slim Shady sunt 3 pesroane diferite.
iar in aceasta piesa [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/eJO5HU_7_1w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ], Eminem nu este deloc Slim Shady.
persoana=/=personalitate.

Edited by Ombilic, 03 September 2011 - 13:52.


#20
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010

View PostOmbilic, on 3rd September 2011, 14:50, said:

din cauza ta are mai toata muzica produsa la noi in tara doar 2 versuri.

ai auzit si tu 2 injuraturi in muzica lui si te'ai grabit sa'l cataloghezi.
pai lasa la noi in tara... :D
:lol: exact..

#21
maxi02

maxi02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.04.2011

View PostMarianG, on 3rd September 2011, 14:34, said:

de parca Marshall Mathers, Eminem si Slim Shady sunt 3 pesroane diferite.
iar in aceasta piesa [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/eJO5HU_7_1w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ], Eminem nu este deloc Slim Shady.
fizic diferenta este numai cand era blond ca sa fie Slim Shady, dar pshici da, 3 persoane diferite...foarte diferite



si da, nu cred ca Slim Shady a murit definitiv

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RSdKmX2BH7o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


facut in 2009 iar prof a murit in 2006

Edited by maxi02, 03 September 2011 - 14:03.


#22
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
E bun, norocul lui este ca este ascultat de toti pustani care au descoprit netul si ipodul si gata sunt fani Eminem. Pai hai sa-o luam putin logic, era cineva Eminem fara Dr Dre??? era un nimeni pe strada.

Pentru nentul ala care il considera pe Eminem un imputit...stii vorba Gusturile nu se discuta???...daca da taci dracu si lasa-i pe fanii Eminem sa discute, daca nu invata dracului ca muzica este un subiect personal si ascult ce vrea p#&a mea.


ONTOPIC: ador melodia asta

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GuRr3l6s6D4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
necuvintele

necuvintele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 13.08.2011
Problema unora este ca il judeca pentru faptu' ca isi uraste mama si pentru mesajele lui mai violente
Daca ai fi om trecut prin viata  poate l-ai intelege pe om,daca esti vreun pusti de 14 ani care vrea sa devina power ranger si sa salveze lumea cand o sa devina mare nu il intelegi.
Multi dati exemple vechi
Ascultati:Space bound,beautiful(preferata mea),no apologies,till i collapse(desi e veche),still shady ,i need a doctor si lista continua
Este cel mai bun rapper lyrics+flow
Cel mai bun rapper a fost Notorious B.I.G ,cine spune 2 pac inseamna ca nu stie cum a fost viata lu biggie  si ce muzica a scos(pe care o poti asculta si acuma fara sa zici ca-i veche).
Depinde de gusturi pana la urma,ascult multi rapperi dar mai ascult si panarame gen rick ross pentru vocea lui pentru versurile lui "vesele" .
Dar Eminem e peste ei.
Eminem,Dr dree,The game,Cashis,Rick Ross,Da luniz,Nas ,Slim Thug  sunt doar cativa pe care ii ascult...

#24
maxi02

maxi02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.04.2011

View Postnecuvintele, on 3rd September 2011, 18:47, said:

Cel mai bun rapper a fost Notorious B.I.G ,cine spune 2 pac inseamna ca nu stie cum a fost viata lu biggie  si ce muzica a scos(pe care o poti asculta si acuma fara sa zici ca-i veche).
pai pt viata lui il cotezi ca rapper? ca atunci 50 Cent si Eminem ar fi numarul 1....
Si sincer, pe mine nu ma prea prinde Biggie, mai mult sunt cu Dr Dre, Snoop Dogg, Ice Cube etc

#25
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,429
  • Înscris: 15.12.2009

View PostSecuristu, on 3rd September 2011, 17:21, said:

Pai hai sa-o luam putin logic, era cineva Eminem fara Dr Dre??? era un nimeni pe strada.

Ai o bere pentru asta :cheers:

#26
necuvintele

necuvintele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 13.08.2011

View Postmaxi02, on 3rd September 2011, 19:51, said:

pai pt viata lui il cotezi ca rapper? ca atunci 50 Cent si Eminem ar fi numarul 1....
Si sincer, pe mine nu ma prea prinde Biggie, mai mult sunt cu Dr Dre, Snoop Dogg, Ice Cube etc
In caz ca nu te-ai prins Notorious Big numai e in viata......Tu il compari pe ala mort cu astia vii?
Si in legatura cu "eminem nu era nimic fara dr dree",niciun rapper nu era nimic fara o casa de discuri...deci what's the deal?
Cateodata trebuie sa fii impins de la spate,un exemplu e un elev care face meditatii,nu face meditatii pt ca e prost..ci ca sa se specializeze pe ceva gen mate/romana
Asa si eminem,era ca un diamant neslefuit.
Daca e sa o iei asa nici eminem nici inna nici 2 pac nici lady gaga  nici multi altii nu ar fi ce sunt acum daca nu ar fi fost descoperiti de cineva
Asa ca ce ziceti voi e penibil de logic

Edited by necuvintele, 03 September 2011 - 19:42.


#27
maxi02

maxi02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.04.2011

View Postnecuvintele, on 3rd September 2011, 20:41, said:

In caz ca nu te-ai prins Notorious Big numai e in viata......Tu il compari pe ala mort cu astia vii?
Si in legatura cu "eminem nu era nimic fara dr dree",niciun rapper nu era nimic fara o casa de discuri...deci what's the deal?
Cateodata trebuie sa fii impins de la spate,un exemplu e un elev care face meditatii,nu face meditatii pt ca e prost..ci ca sa se specializeze pe ceva gen mate/romana
Asa si eminem,era ca un diamant neslefuit.
Daca e sa o iei asa nici eminem nici inna nici 2 pac nici lady gaga  nici multi altii nu ar fi ce sunt acum daca nu ar fi fost descoperiti de cineva
Asa ca ce ziceti voi e penibil de logic
Inca un om cu o bere. Si ca sa fiu on topic, Dre ii face beat-uri la Eminem insa deja si Eminem incepe sa faca beat-uri.
Si am vazut undeva pe Wikipedia cum ca ar avea un disc de diamant pt cd-ul The Marshall Mathers LP si 2 discuri de platina. Faza cu discul de diamant nu sunt sigur.

#28
necuvintele

necuvintele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 13.08.2011

View Postmaxi02, on 3rd September 2011, 21:45, said:

Inca un om cu o bere. Si ca sa fiu on topic, Dre ii face beat-uri la Eminem insa deja si Eminem incepe sa faca beat-uri.
Si am vazut undeva pe Wikipedia cum ca ar avea un disc de diamant pt cd-ul The Marshall Mathers LP si 2 discuri de platina. Faza cu discul de diamant nu sunt sigur.
Multi nu inteleg ca Eminem si Dr Dre sunt prieteni,cum si pe voi va ajuta parintii in viata si mai rar prietenii asa l-a ajutat si Dre pe Eminem

#29
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,429
  • Înscris: 15.12.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VA770wpLX-Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Minutele:
3:55
4:52


#30
Ombilic

Ombilic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 01.04.2011

View PostSecuristu, on 3rd September 2011, 17:21, said:

Pai hai sa-o luam putin logic, era cineva Eminem fara Dr Dre??? era un nimeni pe strada.
putini sunt cantaretii care pot  face toata treaba singuri.

+ ca mie mi se pare mai mult ca e pentru marketing treaba cu Eminem si Dre prieteni 4ever si chestii d'astea.
ce'au cantat ei in duet si imi place e: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Xbw_BxDwdjk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Ombilic, 04 September 2011 - 19:48.


#31
maxi02

maxi02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.04.2011
Eminem deja incepe sa si faca beat-uri

#32
FLAVIUS1983

FLAVIUS1983

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 17.09.2011
unul din cei mai mari rapperi

RESPECT :worthy:

#33
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1wYNFfgrXTI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/eRhEcKHU5LY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009

View PostOmbilic, on 4th September 2011, 20:43, said:

mie mi se pare mai mult ca e pentru marketing treaba cu Eminem si Dre prieteni 4ever si chestii d'astea.
Mi se pare ca e ok atata timp cat se vinde prietenia adevarata si nu cea pe interes. Aici nu cred ca e cazul sa se cerceteze.

#35
maxi02

maxi02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 02.04.2011

View Postdanctes, on 26th September 2011, 20:19, said:

Mi se pare ca e ok atata timp cat se vinde prietenia adevarata si nu cea pe interes. Aici nu cred ca e cazul sa se cerceteze.
Subscriu

#36
Ionutu2010

Ionutu2010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.10.2010

View PostAnn0nyym0us, on 3rd September 2011, 13:18, said:

In ultimii 2 ani i-am ascultat toata discografia asta insemnand albume, featuring-uri, freestyle, piese nelansate si asa mai departe. Sunt un fan Eminem, insa totusi nu il consider cel mai bun rapper. Poate cel mai bun rapper alb.
Acum asta e parerea ta..dar rapperi albi ar fi cativa peste Eminem la capitolu flow,rime etc.
Immortal Technique e un exemplu foarte bun.
La inceput poti spune ca Eminem chiar facea hip-hop,muzica pe care o scoate in ziua de azi e un pop cu influente hip-hop.
Nu contest faptul ca e talentat si ca se pricepe..dar in ziua de azi e o umbra a rapperului care era acu cativa ani buni.

Edited by Ionutu2010, 07 October 2011 - 00:29.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate