Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Sistem Home Cinema 2.1

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
radurobertin

radurobertin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 11.06.2009

View Postandreitdi, on 17th August 2011, 21:57, said:

chiar din fes...
pentru cine nu crede si mai ales pentru colegul radu sistemul se gaseste in auchan.
imi pare rau ca nu am facut o poza cu oferta.ca sa nu mai bateti drumul pana acolo, nu de alta.
mersi!

#38
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Vreau si eu un sistem 2.1 soundbar pana in 1400 lei si m-ar ajuta niste referinte de la cei care detin asa ceva si nu numai. Am alergie la cabluri deci nu 5.1, am avut da nu e o solutie pentru mine.
Am gasit un Panasonic SC-HTB520EGK dar sare de buget e 1800 lei. As face un efort pana la aceasta suma dar merita?

Edited by Sany, 19 August 2011 - 13:54.


#39
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Am gasit acest model lg hbl54s la debo, ce e drept openbox la doar 1300 lei. Avand in vedere ca vreau un soundbar pentru o Plasma Panasonic p42g30 filme, utv... etc. dar si pentru muzica de pe diverse medii de stocare imi cam face cu ochiul. Detin si un mp Boxee Box cu hdd extern, astfel ca blu-ray ul nu stiu daca o sa imi foloseasca.*
Problema care mi-o pun este daca sa achizitionez acest produs LG sau un SC-HTB520 soundbar Panasonic fara BD si la un pret de 1775 lei (nu e openbox) cu care plasma ar avea o compatibilitate mai buna si ar imparti aceiasi telecomanda. Ar mai fi un Yamaha yht-400 cu 1780 lei. Ce ar fi varianta mai buna? 
Si alte sugestii sunt bine venite. Multumesc!

#40
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Salut. Imi plac boxele Magnat Monitor Supreme 100. As putea face din ele un sistem audio OK pentru calculator, adica muzica si filme ?
De ce as mai avea nevoie, in cazul in care as folosi 4 sau 5 astfel de boxe ? Mersi :)

#41
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,662
  • Înscris: 07.10.2005
Pe langa boxele alea iti mai trebuie un receiver AV.

#42
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Iar daca vreau un sistem mai simplu, 2.0 sau 2.1 ? Ajunge un amplificator ?

#43
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,662
  • Înscris: 07.10.2005
Daca te vei limita la un 2.0 este ok un amplificator dar daca ai de gand sa mai adaugi boxe/subwoofer in viitor atunci tot la un receiver ajungi.

#44
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006
Din pacate, asa se pare. Iar receiverele alea sunt cam scumpe :)
Cel mai ieftin si ok e cam 1000 lei.

Edited by proxtu, 29 August 2011 - 14:01.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate