Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5
 Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu
 

masina de spalat gorenje wa50120

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
vasoaia

vasoaia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 37
  • Înscris: 28.12.2009
salut

imi poate spune si mie cineva cum pot ajunge la sita , am pierdut cartile primite impreuna cu masina :(
multumesc anticipat ....

#2
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.028
  • Înscris: 25.09.2006
In fata in partea din dreapta jos ai un capac rotund? Daca da il deschizi pe ala cu o surubelnita, cutit sau cu ceva ascutit si apoi ai un buson. Rotesti de el de la dreapta spre stanga, il scoti afara si aia e sita.

#3
vasoaia

vasoaia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 37
  • Înscris: 28.12.2009

View Postdan84, on 25th July 2011, 16:30, said:

In fata in partea din dreapta jos ai un capac rotund? Daca da il deschizi pe ala cu o surubelnita, cutit sau cu ceva ascutit si apoi ai un buson. Rotesti de el de la dreapta spre stanga, il scoti afara si aia e sita.


am fost si m am uitat, nu am nimica in afara de tabla :) nu e capac nu e nimica :(

#4
hemTT

hemTT

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 2.443
  • Înscris: 18.07.2011

View Postdan84, on 25th July 2011, 16:30, said:

In fata in partea din dreapta jos ai un capac rotund?
WA 50120 o am si eu , nu are capacul facind parte din seria low de la gorenje , trebuie intoarsa cu "picioarele in sus " ca sa dai de pompa pentru ca sita nu are . Vine dotata cu o pompa care spun ei nu se infunda dar din experienta stiu ca se infunda - am dat-o pe spate ca sa am acces si am dat jos ansamblul pompei , desfacut tot , spalat , gresat , pus inapoi si merge . La mine s-a blocat o agrafa de par .

#5
vasoaia

vasoaia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 37
  • Înscris: 28.12.2009

View PosthemTT, on 25th July 2011, 16:47, said:

WA 50120 o am si eu , nu are capacul facind parte din seria low de la gorenje , trebuie intoarsa cu "picioarele in sus " ca sa dai de pompa pentru ca sita nu are . Vine dotata cu o pompa care spun ei nu se infunda dar din experienta stiu ca se infunda - am dat-o pe spate ca sa am acces si am dat jos ansamblul pompei , desfacut tot , spalat , gresat , pus inapoi si merge . La mine s-a blocat o agrafa de par .


nu e infundata , dar o am de 3 ani si ma gandesc ca poate a intrat ceva pe acolo si sa nu fie cu surprize pe viitor :)

mersi pentru raspunsuri ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate