Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tarot (2024)

Prescriere datorii parinti decedati

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR
 Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"
 Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo
 Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...
 

Hotel Turcia

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
adilushu

adilushu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 12.04.2007
Salut

De cateva zile tot caut un hotel in zona Antalya, care sa indeplineasca mai multe conditii:
- sa fie relativ aproape de (un) oras - sa poti lua un microbuz si sa bantui pe undeva - asta pentru bunic
- sa aiba bungalowuri/vile (ideal doar din astea - cum am vazut la Voyage Torba)
- ceva piscinute pentru copii
- cat mai multa verdeata (pentru bunica...ea nu sta la plaja)
- un hotel OK - nu neaparat top of the top dar sa fie macar la nivelul lui Voyage Torba unde am fost si Corynthia Tekirova unde vom merge.

Pana acum citind aici forumul am retinut Barut Lara si IC Residence/IC Green Palace. Ceva idei?

Multumesc.

#2
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postadilushu, on 29th May 2011, 10:21, said:

Salut

De cateva zile tot caut un hotel in zona Antalya, care sa indeplineasca mai multe conditii:
- sa fie relativ aproape de (un) oras - sa poti lua un microbuz si sa bantui pe undeva - asta pentru bunic
- sa aiba bungalowuri/vile (ideal doar din astea - cum am vazut la Voyage Torba)
- ceva piscinute pentru copii
- cat mai multa verdeata (pentru bunica...ea nu sta la plaja)
- un hotel OK - nu neaparat top of the top dar sa fie macar la nivelul lui Voyage Torba unde am fost si Corynthia Tekirova unde vom merge.

Pana acum citind aici forumul am retinut Barut Lara si IC Residence/IC Green Palace. Ceva idei?

Multumesc.

Spune si tu in ce perioada vrei sa mergi (si numarul de nopti), numarul de persoane (adulti+copii) si ce buget ai. Sigur o sa primesti informartii dar macar sa stie colegii de forum unde te incadrezi. Degeaba iti spune cineva un hotel daca nu ai posibilitatea financiara sa mergi acolo.

#3
adilushu

adilushu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 12.04.2007
corect. Plecare 21/22 august, 7 zile, 5 adulti, 2 copii, max 7k eur. multumesc.

#4
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Daca vrei sa te cazezi aproape de oras (respectiv in Lara) nu vei gasi hoteluri cu bungalow-uri si cu multa verdeata.


Alege Belek-ul: Papillon Belvil  (bungalowuri renovate )sau Club Voyage Belek.(concept apropiat de Torba)

#5
adilushu

adilushu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 12.04.2007
Multumesc, ma uit la cele doua. De Barut Arum din Side stiti ceva?

#6
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postadilushu, on 30th May 2011, 12:58, said:

Multumesc, ma uit la cele doua. De Barut Arum din Side stiti ceva?
Sau VOYAGE SORGUN

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate