Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

CPU 100 grade

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
38 răspunsuri în acest subiect

#37
Cosminush91

Cosminush91

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 374
  • Înscris: 19.10.2010
Acei pini ii poti indrepta destul de usor, cumparati un creion dala cu mina mecanic, stii de care zic? dala in care trebuie sa pui mina si tot apesi pe butonul de sus si iese treptat mina din el :)), mna varful pixului respectiv are o gaurica prin care iese mina, mna gaurica aia o introduci pe pin si usor il tragi pinul spre directia pe care o doresti ( sa il indrepti). Daca nu merge nici asa, atunci poti sa iti cumpei o placa de baza, dar tias recomanda cu memorie ddr3 pentru ca is mai ieftini memoriile dd3 decat ddr2 aproape cu  jumatate de pret ii mai mic ddr3 decat ddr2  :naughty: si lucreaza la o viteza mai mare decat ddr2!

Bafta

#38
Claiudiu

Claiudiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 141
  • Înscris: 15.10.2008
care stie cum imi dezactivez cooleru ala de pe carcasa din spate ca tot imi baraie tablaria aia din spate si ma enerveaza.si n`am chef sa tai firele :)

#39
Radu_Toretto

Radu_Toretto

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 498
  • Înscris: 08.05.2010

Vizualizare mesajClaiudiu, pe 5th April 2011, 12:35, a scris:

care stie cum imi dezactivez cooleru ala de pe carcasa din spate ca tot imi baraie tablaria aia din spate si ma enerveaza.si n`am chef sa tai firele :)
Pai trebuie sa fie conectat la o mufa molex, sau pe placa de baza cu un conector 3 sau 4 pini.
Ia cablul de la ventilator si vezi unde duce si cand ajungi la mufa il deconectezi.
Nu prea am auzit sa fie fara mufa, adica lipite direct pe placa ...  :console:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate