Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

creare site cu resurse pt utilaje

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
sudest_om

sudest_om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 22.02.2011

View Postdorel232004, on 11th March 2011, 20:47, said:

Cui?

Fiecare cu fantezia lui.(daca ai mai mult de 30 de ani,ai prins fanteziile cu rahat,de pe timpul lui Ceausescu)
:inlove:

#20
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007
Si daca am mai putin? Ce draqu esti capsat, nu mai poate glumi omu'? E vineri, nu luni!

#21
sudest_om

sudest_om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 22.02.2011

View Postdorel232004, on 11th March 2011, 21:11, said:

Si daca am mai putin? Ce draqu esti capsat, nu mai poate glumi omu'? E vineri, nu luni!

Ziceam ca daca n-ai 30 n-ai prins fantezia cu rahat.Era un produs de patiserie apreciat.In rest... la mai mare,numa' sa nu ne surghiuneasca moderatorii :worthy:

#22
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 21.02.2006
Si cine se supara ii luam fantezia...

#23
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008

View Postsudest_om, on 11th March 2011, 20:36, said:

IOBAG.RO ...iobag = taran transilvanean asuprit care munceste pamantul din greu. ;)

m-am gandit si la asta , dar l-am exclus din aceste considerente. poate jigni pe cineva.
m-a gandisem la ... jeler.ro ...( jeler ) insa este deja ocupat.
@scaiba....neplatit=0
...scade timpul...

#24
sudest_om

sudest_om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 22.02.2011

View Postclespet, on 12th March 2011, 16:08, said:

m-am gandit si la asta , dar l-am exclus din aceste considerente. poate jigni pe cineva.
m-a gandisem la ... jeler.ro ...( jeler ) insa este deja ocupat.
@scaiba....neplatit=0
...scade timpul...

Repara-ti SCULA.ro

S-ar putea sa ai ceva accesari :D

#25
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008

View Postsudest_om, on 12th March 2011, 20:58, said:

Repara-ti SCULA.ro

S-ar putea sa ai ceva accesari :D

nu sunt adeptul cuvintelor/frazelor cu 2 intelesuri. imi doresc ceva serios, nu s-a induca in eroare potentialii "clienti".
decenta, v-a rog.

#26
predrag80

predrag80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,499
  • Înscris: 21.12.2006
Parerea mea este sa renunti la anumite denumiri istorice pentru tarani legati cu forta de pamanturile pe care le cultivau. In ziua de azi nu este cazul. Acum suntem proprietari cu dreptul de folosinta dar si de dispozitie si libera circulatie. Nu m-ar jigni o denumire de acest gen dar nu ar relata realitatea de astazi si nici nu ar caracterza acest site.

Eu ti-as propune sa stabilesti denumirea site-ului dupa continutul sau. Adica, daca imi amintesc era vorba de manuale de utilizare, manuale de service, manuale cu liste de piese/componente etc.  Poate ceva de genul: "manualeutilajeagricole.ro" sau "manualeutilajeagro.ro" . Cred ca aceasta denumire este simplu de retinut si cuprinde perfect continutul site-ului. Chiar daca momentan, am inteles, vrei sa atingi doar tema drujbelor, cel mai probabil foarte curand vei voi sa ai si o sectiune cu motocoase, alta cu atomizoare, alta cu motosape si de ce nu tractoare. Aceasta denumire iti permite sa o faci. Nu spun sa folosesti neaparat aceasta denumire ci doar sa te gandesti la ceva de genul acesteia. Asta daca nu e deja prea tarziu.

Edited by predrag80, 12 March 2011 - 23:48.


#27
sudest_om

sudest_om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 22.02.2011

View Postclespet, on 12th March 2011, 23:25, said:

nu sunt adeptul cuvintelor/frazelor cu 2 intelesuri. imi doresc ceva serios, nu s-a induca in eroare potentialii "clienti".
decenta, v-a rog.

De aici puteti descarca informatii despre utilizarea si repararea UNELTELOR dumneavoastra, este gratuit si poate fi accesat si de cei pudici.ro
Eu doar incercam sa gasesc un titlu scurt usor de retinut si care sa aiba legatura cu subiectul.Indecenta poate fi gasita de cei ce o cauta si in cuvinte precum INOCENT,VIRGIN,CIOCAN, etc.accept oprobiul membrilor,daca e cazul si imi cer scuze fata de cei pe care i-am repudiat. :worthy:

#28
margarit2001

margarit2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 11.12.2003

View Postclespet, on 4th March 2011, 14:42, said:

m-a gandesc de ceva vreme ca intocmesc un site sau macar un ftp, ...

O idee foarte buna. Merita s-o incerci si s-o duci la indeplinire. Sunt aproape sigur ca vei avea succes.
Observ sunt mult prea putine documentatii de acest gen stranse la un loc.

#29
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008
Ace ,scule ,brice si carice.ro

#30
predrag80

predrag80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,499
  • Înscris: 21.12.2006
Doar atat? S-a stins ideea? Nu mai are nimeni de spus nimic?

Daca este prea costisitor crearea unui site, poate putem face un topic cu manuale. Poate chiar pe SP?

#31
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008

View Postpredrag80, on 17th March 2011, 08:11, said:

Doar atat? S-a stins ideea? Nu mai are nimeni de spus nimic?

Daca este prea costisitor crearea unui site, poate putem face un topic cu manuale. Poate chiar pe SP?

:nonobad: ,problema este cu "brain-storming"-u :naughty: , intampin probleme ori cu "brain"-u :notangel: , ori cu "storming"-u :curse: ,(nu stiu care dintre ele :blink: ) insa nu mai dureaza mult. cel mai mult imi ia alegerea numelui.

#32
TGB

TGB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,337
  • Înscris: 03.04.2010
Cum ar fi ? infomecagro.ro, agromec.ro, infoutilaje.ro,

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate