Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?
 Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...
 Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...
 Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...

Achiziție telefon nou.

Picurare in AC?
 

week-end 3-4 septembrie

- - - - -
  • Please log in to reply
345 replies to this topic

#19
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Pai cred ca sunt 5 locuri. Cu tine era complet :).

#20
acrac

acrac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 04.11.2004

BLiTz_G, on Aug 29 2005, 10:14, said:

eee....asta este. next time. have fun :P

<{POST_SNAPBACK}>




eee... nu te retrage asa devreme, cine stie de unde sare cavaleru si iti lasa tie locul. sau ne inghesuim   :naughty:  sau .......    hmm n-am mers niciodata in portbagaj   :huh:  sper sa mai rasara o manina.

#21
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
ar fi bine sa mai rasara o masina, ca ar iesi un road trip misto. daca sunteti subtirei astia care v-ati anuntat pana acum il iau si pe al cincelea. pana atunci scormoniti-va de a doua masina!!!

Edited by piccolino, 29 August 2005 - 10:28.


#22
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005

piccolino, on Aug 29 2005, 11:26, said:

ar fi bine sa mai rasara o masina, ca ar iesi un road trip misto. daca sunteti subtirei astia care v-ati anuntat pana acumil iau si pe al cincelea. pana atunci scormoniti-va de a doua masina!!!

<{POST_SNAPBACK}>



Eu sunt mica! Eu sunt mica!  :D  :D  :D  :D

#23
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Eu cred ca incapem 5 insi. Eu i-am avut si pe blitz si pe acrac in masina si stiu ca sunt compacti :) Ogar la fel.

#24
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
si ca tot veni vorba de week-endul viitor, tot eu vin cu o propunere. delta dunarii.
excursie cu vaporasul si doua oportunitati: iesire la mare sau vizita la padurea letea. daca mai ramane timp a inceput stiuca sa traga in draci.
care sunteti interesati sunt 6 locuri pe vaporas.

treaba sta in felul urmator: inchirierea vaporasului pe zi costa 120 euro si aici este inclusa plimbarea unde vrem noi si capitanul-bucatar face de mancare la orice ora vrem. in principiu se serveste peste pe care il cumparam noi de la lipoveni (ieftin rau) sau daca sunteti bulanosi il prindeti voi.

transpotul pana acolo si eventuala mancare si bautura ce mai cumparam.

in caz ca mergem 6 persoane costurile sunt astfel:
dupa un calcul scurt de-al meu, de persoana, excursia asta ar trebui sa ajunga in jur de 40euro cazare, transport (cu masina mea) adica doar benzina 800.000 si mancare cu bautura mai pun din burta inca 500.000. total 2.700.000

daca va intereseaza astept reply-uri. eu am mai fost si a fost super!!!!

#25
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Pai stai asa, nu era vorba ca mergem la vulcani?
Cu Delta, eu vad mai multe probleme:
1) din cei care s-au anuntat nu cred sa fie vreun pasionat de pescuit (eu nu-s, cele 2 fete aproape sigur nu-s, iar acrac, nu stiu)
2) bugetul e cam restrans la mine, stiu ca si la ceilalti e pt ca planuisem alta excursie pe care am abandonat-o tocmai din motivul asta
3) excursia asta vad ca e mai mult de-o zi.

#26
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005

Necronomikon, on Aug 29 2005, 12:36, said:

Pai stai asa, nu era vorba ca mergem la vulcani?
Cu Delta, eu vad mai multe probleme:
1) din cei care s-au anuntat nu cred sa fie vreun pasionat de pescuit (eu nu-s, cele 2 fete aproape sigur nu-s, iar acrac, nu stiu)
2) bugetul e cam restrans la mine, stiu ca si la ceilalti e pt ca planuisem alta excursie pe care am abandonat-o tocmai din motivul asta
3) excursia asta vad ca e mai mult de-o zi.

<{POST_SNAPBACK}>


aaa....eu sunt pasionata de pescuit :coolspeak: ...dar nu asta e ideea. vroiam doar sa zic ca sunt deacord cu tot ce a zis necronomikon in afara de faza cu pescuitul :P

#27
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
era vorba doar de propunerea de week-endul viitor. acum ramane cum am stabilit:
Vulcanii Noroiosi : in urmatoarea componentza : eu, necro, acrac, afgan, si blitz. cine stie, poate apare si a doua masina si vom fi mai multi

intr-adevar propunerea cu delta tine mai mult de o zi si de asta am anuntat-o asa devreme, poate aveti timp sa va ganditi la ea.  B)

#28
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Scuze :P inseamna ca am inteles eu aiurea. Aveam senzatia ca delta era pt wkndul asta. Eh, atunci e bine.
Despre celalalt wknd... mai vorbim. S-ar putea sa ma bag pt ca n-am fost in Delta pana acum. Pe de alta parte nu ma pasioneaza pescuitul si nu-mi place nici pestele :P As merge exclusiv pt fotografii.

#29
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005

Necronomikon, on Aug 29 2005, 13:25, said:

Scuze :P inseamna ca am inteles eu aiurea. Aveam senzatia ca delta era pt wkndul asta. Eh, atunci e bine.
Despre celalalt wknd... mai vorbim. S-ar putea sa ma bag pt ca n-am fost in Delta pana acum. Pe de alta parte nu ma pasioneaza pescuitul si nu-mi place nici pestele :P As merge exclusiv pt fotografii.

<{POST_SNAPBACK}>


chiar ca nu ai citit deloc ce am postat... <_< era vorba de week-endul viitor si suna in felul urmator... "si daca mai ramane timp, stiuca trage in draci". deci fotografiam de ne apuca bazaiul la letea sau la mare si daca reuseam sa aruncam betele in apa era ok. am specificat ca mai luam si altfel de mancare in afara de peste... ;)

#30
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Pai pt mine wkndul viitor inseamna cel care urmeaza :) Lasa, bine ca ne-am inteles in final.

#31
ogarafgan

ogarafgan

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 833
  • Înscris: 06.02.2005
Si mie place pestele....si pescuitul,asa ca Necro nu prea esti bun de ghicit ;)

#32
ro-x-ana

ro-x-ana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 25.05.2005
mai e loc pentru o fata frumoasa ca mine?

#33
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005

ogarafgan, on Aug 29 2005, 19:56, said:

Si mie place pestele....si pescuitul,asa ca Necro nu prea esti bun de ghicit ;)

<{POST_SNAPBACK}>



poate se strang amatori pana saptamana viitoare. inceputul suna promitator,mai ales ca pestele are fani acolo unde nu te astepti... vezi necro  :naughty: .dar pana atunci e drum lung si sa vedem cum iese iesirea la vulcani  ;)

#34
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005

ro-x-ana, on Aug 29 2005, 20:23, said:

mai e loc pentru o fata frumoasa ca mine?

<{POST_SNAPBACK}>


acum chiar ca imi vine sa imi dau pumni in cap ca am vandut jeep-ul...  :death:

pana acum nimeni nu e dornic sa cedeze locul, dar pana vineri cine stie, poate intervin modificari in planurile abonatilor. in acest caz te voi anunta ;)

#35
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004

ro-x-ana, on Aug 29 2005, 20:23, said:

mai e loc pentru o fata frumoasa ca mine?

<{POST_SNAPBACK}>


Cum sa nu. Te tin eu in brate ;)

#36
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
scuze, eram suparat... :angry:

Edited by piccolino, 29 August 2005 - 21:02.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate