Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Valoare vanzare laptop

Inlocuire hdd cu ssd la NVR

Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....
 Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 

Cum pun un video pe un site la care lucrez cu ajutorul programelor apache si notepad++?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
myaflo

myaflo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.02.2011
Buna tuturor.Am o problema si sper ca voi o sa ma ajutati :) . Lucrez la o pagina web cu ajutorul programelor apache 2.2 si notepad++ si as vrea sa stiu cum pot pune un video pe acel site sau ce trebuie sa fac sa pot uploada un video atunci cand il termin daca se poate asa ceva.Pozele am vazut cum se pun dar la restul kiar nu ma descurc si nu stiu ce sa-i fac.Am luat un template de pe net si lucrez pe el pentru ca sunt incepatoare la asa ceva si imi cam prind degetele.Exista niste coduri si pentru video la fel ca si pentru poze?
Multumesc anticipat :)

#2
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Uite, te ajut

#3
bibanelul

bibanelul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.02.2011

View Postmyaflo, on 5th February 2011, 08:35, said:

Buna tuturor.Am o problema si sper ca voi o sa ma ajutati :) . Lucrez la o pagina web cu ajutorul programelor apache 2.2 si notepad++ si as vrea sa stiu cum pot pune un video pe acel site sau ce trebuie sa fac sa pot uploada un video atunci cand il termin daca se poate asa ceva.Pozele am vazut cum se pun dar la restul kiar nu ma descurc si nu stiu ce sa-i fac.Am luat un template de pe net si lucrez pe el pentru ca sunt incepatoare la asa ceva si imi cam prind degetele.Exista niste coduri si pentru video la fel ca si pentru poze?
Multumesc anticipat :)


http://www.videotutorial.ro/?p=2040

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate