Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Need help!

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010
Pe scurt, noaptea de revelion va fi ultima noapte pe care o voi petrece cu prietena mea si vreau sa fie ceva romantic  :inlove:  Si cand zic "romantic", ma refer la ceva de neuitat, pentru ea, asa ca apelez la ajutorul vostru. Nu am dansat niciodata, dar ma gandeam sa o "fac" un dans (aici voi veti veni cu o melodie) si un playlist care va intretine atmosfera restul noptii. Avand in vedere ca nu am dansat niciodata, m-ar ajuta si un tutorial in sensul asta (ce penibil ma simt  :thumbdown: ) Presupun ca ma voi descurca cu ambientul (lumanari & stuff), dar vreau sa stiu toate zonele pe care ar trebui sa ma concentrez la masaj. Sunt deschis oricaror sugestii.

PS: Sper ca am postat unde trebuie, avand in vedere ca cer sfaturi fetelor.

PPS:  Sper sa nu fiu luat la misto  :nonobad:  Incerc sa-mi fac prietena fericita  :kisstogether:  si natural fiind, nu cred ca voi reusi.

PPPS: Multumesc anticipat celor care ma vor ajuta (daca ma va ajuta cineva) si multumesc si celor care ma vor lua la misto (asa-mi place mie, sa fiu politicos)

#2
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006

View PostUnDebil, on 28th December 2010, 10:21, said:

noaptea de revelion va fi ultima noapte pe care o voi petrece cu prietena mea
Pe 1 ianuarie o parasesti?

#3
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006
Mai istetule, tu citesti ce scrii inainte sa incerci sa te dai ceea ce nu esti si sa folosesti emoticoane pline de sange?

Mai citeste odata:

View PostUnDebil, on 28th December 2010, 10:21, said:

Pe scurt, noaptea de revelion va fi ultima noapte pe care o voi petrece cu prietena mea si vreau sa fie ceva romantic

Edited by December, 28 December 2010 - 10:37.


#4
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010

View PostDecember, on 28th December 2010, 11:36, said:

Mai istetule, tu citesti ce scrii inainte sa incerci sa te dai ceea ce nu esti si sa folosesti emoticoane pline de sange?
Ma bucur ca ai remarcat istetimea cu care am fost inzestrat. Da, citesc. Emoticonul l-am pus pt ca era cel mai potrivit de precedat postului tau  :w00t:


LE: E ultima noapte. De ce as intra in detalii? Da, ne vom desparti, dar nu conteaza asta. Si daca ma vei intreba de ce, probabil iti voi raspunde ca din cauza ta. Sunt detalii pe care nu vreau sa le discut. Vroiam doar putin ajutor. Ma poti ajuta? Nu? Multumesc pentru intentie. Next?!

Edited by UnDebil, 28 December 2010 - 10:41.


#5
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006
Pai daca te desparti de ea la ce-ti mai trebuie sa stii zonele erogene ale unei femei?

#6
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,006
  • Înscris: 09.05.2008

View PostDecember, on 28th December 2010, 10:29, said:

Pe 1 ianuarie o parasesti?
Cred ca a uitat sa scrie : ultima noapte virgin petrecuta cu prietena.  :coolspeak:

#7
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006

View Postfuturist, on 28th December 2010, 10:39, said:

Cred ca a uitat sa scrie : ultima noapte virgin petrecuta cu prietena.  :coolspeak:
In visele sale :)

#8
Maresalul

Maresalul

    Gata cu joaca, la munca!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,346
  • Înscris: 18.09.2007

View PostUnDebil, on 28th December 2010, 10:21, said:

Pe scurt, noaptea de revelion va fi ultima noapte pe care o voi petrece cu prietena mea si vreau sa fie ceva romantic  :inlove:  Si cand zic "romantic", ma refer la ceva de neuitat, pentru ea, asa ca apelez la ajutorul vostru.
Impusca-te.

Sigur nu te va uita niciodata.  :peacefingers:

#9
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010

View Postfuturist, on 28th December 2010, 11:39, said:

Cred ca a uitat sa scrie : ultima noapte virgin petrecuta cu prietena.  :coolspeak:
Cred ca ce am uitat sa scriu e ca suntem impreuna de vreo 2 ani.


December, dupa una, tot una vine, nu? Dar logica nu e pentru oricine.

View PostMaresalul, on 28th December 2010, 11:42, said:

Impusca-te.

Sigur nu te va uita niciodata.  :peacefingers:
Cred ca o voi face, avand in vedere lumea in care traiesc  :thumbdown:

#10
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Numele ales e definitoriu, nu e cazul sa-ti mai explicam nimic.

Ce romantismul lu peste , daca nu te mai intereseaza tipa ?
Daca esti de 2 ANI cu ea, de ce nu stii unde sa o masezi ?

Nici logica , nici fetele, nu par a fi pt tine.

#11
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010

View Postyasmi, on 28th December 2010, 11:48, said:

Numele ales e definitoriu, nu e cazul sa-ti mai explicam nimic.

Ce romantismul lu peste , daca nu te mai intereseaza tipa ?
Daca esti de 2 ANI cu ea, de ce nu stii unde sa o masezi ?

Nici logica , nici fetele, nu par a fi pt tine.
Pe tine te-au invatat parintii sa cataloghezi oamenii dupa nume (nickname, in cazul asta)?
Tipa ma intereseaza, eu o interesez si nu conteaza de ce ne despartim. Nu asta e subiectul topicului!
Stiu unde sa o masez, dar consider ca mai am multe de invatat.


Traiasca SP cu userii sai care sunt aici doar pentru a face observatii absurde si cu moderatorii care nu sesizeaza offtopicurile si cei care posteaza offtopic. In caz ca nu ati remarcat ca eu cer ajutor si primesc sesizari, absurde, dupa cum spuneam.

Edited by UnDebil, 28 December 2010 - 10:57.


#12
alyn_01

alyn_01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 31.08.2007
Indeasa-i-o pe gat, asta e cel mai romantic lucru pe care poti sa-l faci in ultima noapte.. sigur nu te va uita prea curand

#13
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010

View Postalyn_01, on 28th December 2010, 11:56, said:

Indeasa-i-o pe gat, asta e cel mai romantic lucru pe care poti sa-l faci in ultima noapte.. sigur nu te va uita prea curand
Poi asta e rutina. O indeasa singura, nu trebuie sa o ajut eu  :rolleyes: Ceva nou?

#14
Cristi437

Cristi437

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 15.11.2010
Sfatul meu este sa incerci ceva romantic,dar nu foarte “pompos”,adica incearca cum ai zis si tu putina muzica de ambient,poate si cateva petale de trandafir,cateva lumanari parfumate,sa pregatesti tu cina(asta cred ca o va impresiona),asteapt-o cu toate cele de mai sus pregatite si apoi cred ca totul ca veni de la sine,aici depinde si de tine daca va fii o noapte de uitat sau nu pentru ea.Cred ca a fii asa cum te stie ea pe tine(mai ales ca sunteti impreuna de 2 ani)nu se poate schimba intr-o singura noapte.Mult succes! :rolleyes:

#15
UnDebil

UnDebil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.12.2010

View PostCristi437, on 28th December 2010, 12:00, said:

Sfatul meu este sa incerci ceva romantic,dar nu foarte “pompos”,adica incearca cum ai zis si tu putina muzica de ambient,poate si cateva petale de trandafir,cateva lumanari parfumate,sa pregatesti tu cina(asta cred ca o va impresiona),asteapt-o cu toate cele de mai sus pregatite si apoi cred ca totul ca veni de la sine,aici depinde si de tine daca va fii o noapte de uitat sau nu pentru ea.Cred ca a fii asa cum te stie ea pe tine(mai ales ca sunteti impreuna de 2 ani)nu se poate schimba intr-o singura noapte.Mult succes! :rolleyes:
Ideea e sa fie ceva complet nou. In principiu, stiu ce am de facut, dar speram sa imi dati o melodie pentru un dans. Multumesc frumos pentru sprijin  :worthy:

#16
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

View PostUnDebil, on 28th December 2010, 10:56, said:

Stiu unde sa o masez, dar consider ca mai am multe de invatat.

daca dupa 2 ani mai ai multe de invatat, noi n-avem de unde sa stim mai bine...

#17
Cristi437

Cristi437

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 15.11.2010
Pai nu stiu ce sa zic,adica mai ai 3 zile la dispozitie,incearca sa cauti pe youtube ceva,poata gasesti un topic care sa te invete sa dansezi,dar orice ai face nu poti sa schimbi nimic intr-o singura noapte,banuiesc ca te cunoaste ca pe o carte deschisa daca zici ca sunteti impreuna de 2 ani.Sau fa-i o surpriza ceva neasteptat,inchiriaza un cal(daca ai o ruda,ceva pe la tara,care are cal)si faceti o plimbare.:))

#18
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Si despartirea e tot surpriza sau doar noaptea romantica ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate