Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire hdd cu ssd la NVR

Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...
 Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 

cine vrea sa rada ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
250 replies to this topic

#235
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Si totusi nu stie nimeni care e melodia aceea ?  :confuzzled:

#236
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,249
  • Înscris: 12.10.2002
teapa :first:

#237
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
am ras la emisiunea de azi...
:coolspeak:

#238
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Nu stie nimeni care e melodia aceea???  :worthy:  :worthy:  :worthy:

#239
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Þeapă!
:roflmaofast:

#240
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
si eu vreau melodia i like it  ^_^

#241
blueLotus

blueLotus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 29.04.2003

BNG, on Aug 28 2005, 23:39, said:

Nu stie nimeni care e melodia aceea???  :worthy:  :worthy:  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>



NARCOTIC THRUST - I Like It

cred... ca nu am auzit melodia in timpul emisiunii

#242
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Nu e narcotic thrust, tot o tipa canta si ce am mai retinut din versuri e: "hmm I like it, I like it...."   B)

#243
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
:cursing:  :wave: din aceste motive, iau pauza o saptamana de uitat la tv

#244
neo007

neo007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 12.11.2003

BNG, on Aug 28 2005, 22:12, said:

Spuneti-mi si mie cum se numeste melodia de a fost la faza cand s-au dezbracat aia ...ceva de genu " i like it..."

<{POST_SNAPBACK}>

French Affair cu I Like That [si daca nu ma`nseala cultura mea muzicala este vb de velvet edit]
care parte din emisiune va intereseaza ptr captura? o am yo

#245
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Ai? Poti sa o stergi linistit <_<

#246
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

neo007, on Aug 29 2005, 21:51, said:

French Affair cu I Like That [si daca nu ma`nseala cultura mea muzicala este vb de velvet edit]
care parte din emisiune va intereseaza ptr captura? o am yo

<{POST_SNAPBACK}>



Ms. mult  :)

#247
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
@shumi, o televiziune intr-atit de imbecila incit sa-l dea zilnic pe becali, a adunat 4 fufe si a facut o emisiune timpita prin care te-au facut pe tine sa vorbesti cu un tv intr-o vitrina si totusi te-au considerat atit de penibil incit te-au eliminat la montaj. life sucks  :death:

#248
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Dar fufe arătoase, parol! :blush:

#249
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
clar...
nu am avut cum sa vad emisiunea si cred ca nici nu eram intr-atat de interesat de vazutul emisiunii la ce faceam la ora aia la mare...  :coolspeak:
dupa cum spuneti nu am aparut...

inseamna ca faza cu mine nu a avut nimic penibil ca telespectatorul sa rada si probabil au considerat ca nu au de ce sa o difuzeze, muama... asta da seriozitate... sa fiu intr-atat de serios incat sa nu ma difuzeze la o emisiune cu intamplari penibile.. aproape ma simt mandru
sau probabil faceam prea multa reclama la powerball...

oricum, fata de voi ma simt ca un idiot, penibil ... noroc macar ca au bagat pe cineva la faza cu vitrina pentru ca daca nu era cred ca incepeati sa credeti despre mine ca fac misto de voi, ca sunt angajat la protv sau ca am rude acolo, actiuni etc.
cineva a spus ca poate eu doar am vazut faza la vreun om care a aparut la tv, poate asa era, dar cat de bolnav sa fiu si care ar fi fost scopul ?

oricum, eu cred ca faza cu vitrina nu a fost conceputa deloc bine, deci vina principala o are producatorul emisiunii caci nu s-a gandit la o faza mai de starnit rasul.

parca e si un FIUNF la faza asta: ca nu mi-am inceput viata de vedeta cu stangul, mai am timp :D

#250
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Oricum datorita tie au avut o audienta pe care nu o vor mai avea niciodata. :kisstogether:

#251
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

shumilica, on Aug 30 2005, 19:46, said:

1.
clar...
nu am avut cum sa vad emisiunea si cred ca nici nu eram intr-atat de interesat de vazutul emisiunii la ce faceam la ora aia la mare...  :coolspeak:
dupa cum spuneti nu am aparut...

2.
inseamna ca faza cu mine nu a avut nimic penibil ca telespectatorul sa rada si probabil au considerat ca nu au de ce sa o difuzeze, muama... asta da seriozitate... sa fiu intr-atat de serios incat sa nu ma difuzeze la o emisiune cu intamplari penibile.. aproape ma simt mandru

3.
sau probabil faceam prea multa reclama la powerball...

4.
oricum, fata de voi ma simt ca un idiot, penibil ... noroc macar ca au bagat pe cineva la faza cu vitrina pentru ca daca nu era cred ca incepeati sa credeti despre mine ca fac misto de voi, ca sunt angajat la protv sau ca am rude acolo, actiuni etc.
cineva a spus ca poate eu doar am vazut faza la vreun om care a aparut la tv, poate asa era, dar cat de bolnav sa fiu si care ar fi fost scopul ?

5.
oricum, eu cred ca faza cu vitrina nu a fost conceputa deloc bine, deci vina principala o are producatorul emisiunii caci nu s-a gandit la o faza mai de starnit rasul.

6.
parca e si un FIUNF la faza asta: ca nu mi-am inceput viata de vedeta cu stangul, mai am timp :D

<{POST_SNAPBACK}>


1. de ce-ai fost la mare? esti arab, nu mai tre sa te bronzezi? iti place atingerea algelor de zona pubiana? du-te la munte

2. sau poate ca faza continea prea mult penibil si s-ar fi aruncat multi de la etaj

3. si uite-asa n-o sa-mi dau seama niciodata ce dracu e si la ce dracu foloseste un pauarbol  :death:

4. nici un scop, e o emisiune timpita

5. vezi 4

6.  :death:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate