Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...
 Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...
 Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?
 Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma
 

Probleme cu Adsense...

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
AnaoI92

AnaoI92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 30.11.2010
Buna am facut o cerere la adsense la data de 14 octombrie si a trecut o luna jumate si tot nimic, cum pot face sa aflu ceva.

#2
MPower

MPower

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 23.11.2006
Luand legatura cu ei.

#3
AnaoI92

AnaoI92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 30.11.2010
Cum sa i-au legatura k nu am gasit nimica.

#4
w3room

w3room

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 22.09.2010
Am un client cu aceeasi problema... cred ca are si el tot o luna, o luna jumate si le-a trimis de 2 ori.
Nici un raspuns pana acum.

Edited by w3room, 30 November 2010 - 22:00.


#5
MPower

MPower

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 23.11.2006
https://www.google.c...amp;answer=9722

Pe scurt: daca prinacea cerere te referi la cererea sa te inscrii la ei, e complet la latitudinea lor, atat in materie de timp de raspuns, cat si daca vor sa te aprobe. E o perceptie comuna ca signup-urile din Romania sunt procesate foarte tarziu, iar multe nici macar nu sunt aprobate. Oricum ar fi, atat timp cat mingea e in terenul lor, nu poti decat sa astepti sau sa te orientezi temporar/permanent spre alt network.

#6
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008
E in romana siteul tau?

#7
AnaoI92

AnaoI92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 30.11.2010

View PostMPower, on 30th November 2010, 22:03, said:

https://www.google.c...amp;answer=9722

Pe scurt: daca prinacea cerere te referi la cererea sa te inscrii la ei, e complet la latitudinea lor, atat in materie de timp de raspuns, cat si daca vor sa te aprobe. E o perceptie comuna ca signup-urile din Romania sunt procesate foarte tarziu, iar multe nici macar nu sunt aprobate. Oricum ar fi, atat timp cat mingea e in terenul lor, nu poti decat sa astepti sau sa te orientezi temporar/permanent spre alt network.

Cam asa e ca n-ai ce sa faci

View PostOwidiu, on 30th November 2010, 22:09, said:

E in romana siteul tau?

Da ii in romana, dak e in romana primesti raspuns mai tarziu sau?

View Postw3room, on 30th November 2010, 21:59, said:

Am un client cu aceeasi problema... cred ca are si el tot o luna, o luna jumate si le-a trimis de 2 ori.
Nici un raspuns pana acum.

Cine stie poate au o problema cu server-ul.

#8
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,781
  • Înscris: 16.03.2007
de ce nu va duce mintea sa faceti un cont pe blogspot si sa postati 2-3 articole, copiate sau nu... faceti cererea si sa vedeti cum aveti contul a doua zi... ? apoi il puteti inchide!

ps: da, eu am cont activ de cativa ani prin metoda asta si nu am intampinat nicio problema!

Edited by laffin, 01 December 2010 - 19:06.


#9
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View PostAnaoI92, on 1st December 2010, 11:59, said:

Da ii in romana, dak e in romana primesti raspuns mai tarziu sau?
Da, mult mai tarziu.

View Postlaffin, on 1st December 2010, 19:05, said:

de ce nu va duce mintea sa faceti un cont pe blogspot si sa postati 2-3 articole, copiate sau nu... faceti cererea si sa vedeti cum aveti contul a doua zi... ? apoi il puteti inchide!
Si eu recomand

#10
AnaoI92

AnaoI92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 30.11.2010

View Postlaffin, on 1st December 2010, 19:05, said:

de ce nu va duce mintea sa faceti un cont pe blogspot si sa postati 2-3 articole, copiate sau nu... faceti cererea si sa vedeti cum aveti contul a doua zi... ? apoi il puteti inchide!

ps: da, eu am cont activ de cativa ani prin metoda asta si nu am intampinat nicio problema!
Care ii treaba cu blogspot te rog nu am inteles nu sunt in tema.

#11
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008

View Postlaffin, on 1st December 2010, 19:05, said:

de ce nu va duce mintea sa faceti un cont pe blogspot si sa postati 2-3 articole, copiate sau nu... faceti cererea si sa vedeti cum aveti contul a doua zi... ? apoi il puteti inchide!

Chestia asta mergea acum cativa ani , acum nu mai merge asa . Acum se uita cu mult mai multa exigenta  la continutul site-ului tau si daca tu ai doar 2-3 posturi , nu vei primi niciodata accept :) Uita-te aici pe forum , sunt altii care au asteptat luni sa fie primiti in Adsense.

#12
AnaoI92

AnaoI92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 30.11.2010

View PostAdiFCD, on 2nd December 2010, 16:21, said:

Chestia asta mergea acum cativa ani , acum nu mai merge asa . Acum se uita cu mult mai multa exigenta  la continutul site-ului tau si daca tu ai doar 2-3 posturi , nu vei primi niciodata accept :) Uita-te aici pe forum , sunt altii care au asteptat luni sa fie primiti in Adsense.
Ok merci m-am mai linistit.

#13
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View PostAdiFCD, on 2nd December 2010, 16:21, said:

Chestia asta mergea acum cativa ani , acum nu mai merge asa . Acum se uita cu mult mai multa exigenta  la continutul site-ului tau si daca tu ai doar 2-3 posturi , nu vei primi niciodata accept :) Uita-te aici pe forum , sunt altii care au asteptat luni sa fie primiti in Adsense.
Stai linistit, eu am incercat si a mers (si nu acum 2-3 ani ). Nu trebuie neaparat sa le copiezi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate