Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 

Va rog sa ma ajutati!

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Noi faceam "educatie sexuala" in a11-a si a12-a cu diriginta. Dupa ce i-am recomandat sa-si cumpere unu' ca se intretine usor si nu cere multa mancare atunci cand ne-a spus ca ea n-a avut niciodata un orgasm, am trecut la treburi mai serioase intrebandu-ne ca de ce unei femei ii place sa fie plesnita peste fund in timpul sexarii, iar la raspunsul meu "Ca-i o bagaboanta, d-aia!" a replicat pe langa acest lucru o mai si sperie si i se contracta producand mai multa placere.
Daca imi mai amintesc din orele, voi mai povesti.

#20
ynphidel

ynphidel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.01.2009
te chinuie o besina de asta te doare burta

#21
elenavs

elenavs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 17.02.2011

View PostMihaela45678, on 20th November 2010, 11:49, said:

Stiu ca nu se ramane asa usor insarcinata,dar nu inteleg de ce ma doare burta.In mod normal dupa ce se termina perioada de menstruatie nu ma durea burta  a2-a zi.


cati ani ai?!

si de ce vrei sa iti incepi viata sexuala daca nu iti cunosti propriul organism?

#22
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Alo, gradinita! Nu ramai insarcinata in urma contactului intre penis si vagin, ci in urma contactului intre spermatozoid si ovul. Indiferent cum ajunge spermatozoidul ala acolo. Dar nu ai cum sa iti dai seama de a doua zi ca ai ramas insarcinata si nu toate durerile de burta sunt cauzate de sarcina.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate