Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

configurare butoane tastatura multimedia

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,403
  • Înscris: 10.01.2005
cum fac sa configurez butoanele de pe o tastatura multimedia, astfel incat play, pause, stop etc sa se integreze in functiile cu acelasi nume ale winamp-ului? din driverul tatstaturii(surprinzator) nu se pot configura toate butoanele! am asa ceva: http://images.google...ttp...6lr=&sa=N

#2
ardeielteu24

ardeielteu24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.03.2005
nu pot sa deschid linkul, dar am inteles ca ai kx7201. tastatura e buna. mai exact, de vro 4 luni o am si inca merge :)
softul e insa foarte prost! parerea mea...
cu winXP cu SP1: daca nu instalezi softul cu care o cumperi, merg butoanele de play/stop/next/prev in Winamp si in media player. daca instalezi softul de la mama ei nu mai merg acele butoane! si nici nu se pot seta de nicaieri din softul tastaturii.
cu winXP cu SP2: fara softul ei nu merg butoanele respective. cu softul ei merg butoanele, doar vro luna-doua :) apoi te parasesc! am auzit si la altii ca e softul prost. nu stiu care o fi explicatia. am reinstalat softul dar tot nu merge. cred ca moare ceva din windows de nu mai merg butoanele alea.
daca stie cineva mai multe sa ne lumineze pliz  :rolleyes:

Edited by ardeielteu24, 08 August 2005 - 20:59.


#3
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,403
  • Înscris: 10.01.2005
da! kx 7201 am! sper sa ne lumineze cineva! asa arata jucaria...
la mine nu merg preview, next, stop, play/pause, desi imi apare peecran scris mare functia pe care o au! totusi cand apas play intra media player automat!  e softul incomplet cu siguranta.. chinezarie...

Attached Files


Edited by Lyvyoo, 08 August 2005 - 21:24.


#4
ardeielteu24

ardeielteu24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.03.2005
ce win ai? sp? la mine a mers in Winamp dar dupa vro 2 luni n-a mai vrut. o mai are un prieten si la el merge perfect (cu winXP SP2). o are de cand am luat-o si eu. cred ca e vorba si de noroc!  made in china rules! :worthy:

#5
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
la mine am putut sa setez din optiunile winampului la global hotkeys direct play/pause, stop, alea alea...

#6
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,403
  • Înscris: 10.01.2005

worm, on Aug 8 2005, 23:03, said:

la mine am putut sa setez din optiunile winampului la global hotkeys direct play/pause, stop, alea alea...

<{POST_SNAPBACK}>

mai inteligent decat atat nu se putea! bv! acolo era cheia, trebuia dat enable!
sa cresti mare  :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate