Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Sci fi s-a relansat și in România.

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#73
nicoleta20

nicoleta20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 20.04.2007

View Postpufonel, on 21st October 2010, 23:27, said:

Si eu al 7-lea :D

Sper sa-l bage pe Dolce, pentru ca au fost primii care au bagat Universal.
totusi nu inteleg de ce dolce nu il baga si pe dth...

#74
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

View Postnicoleta20, on 21st October 2010, 23:42, said:

totusi nu inteleg de ce dolce nu il baga si pe dth...
Pentru că nu au "T.P. liber". :thumbdown:  :thumbdown:

#75
nicoleta20

nicoleta20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 20.04.2007

View Postmegafanro, on 22nd October 2010, 01:26, said:

Pentru că nu au "T.P. liber". :thumbdown:  :thumbdown:
ar putea sa scoata unul dintre acele programe de prost gust, cum ar fi MyneleTV....

#76
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 01:46, said:

ar putea sa scoata unul dintre acele programe de prost gust, cum ar fi MyneleTV....
Ai dreptate! :kisstogether:

#77
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,113
  • Înscris: 31.08.2007

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 01:46, said:

ar putea sa scoata unul dintre acele programe de prost gust, cum ar fi MyneleTV....
Ceea ce tie ti se pare de prost gust pt altii poate insemna cacalitate  :confuzzled:
Pana la urma este dreptul fiecaruia sa asculte ce muzica vrea, si nu ar trebui sa ii judecam pt asta. (a nu se intelege ca ascult manele :) ) Pe mine nu m-ar deranja sa scoata toate posturile de sport, la care ma uit la fel de des ca Mynele...
Deci la mai multe TP-uri  :notangel:

#78
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008

View Postmegafanro, on 21st October 2010, 18:27, said:

Suntem 3 în club.


View Postparintily, on 21st October 2010, 20:37, said:

Chiar 4 :thumbup:


View Postcatalinman, on 21st October 2010, 21:49, said:

5 cu mine :D


View Postvarro, on 21st October 2010, 22:45, said:

6


View Postpufonel, on 21st October 2010, 23:27, said:

Si eu al 7-lea :D

Poi ajutati-ma cei care nu a-ti facut-o ....si postati pe pagina RTC a facebook,

...pt ca stiu din sursa sigura ca tot ce postam acolo.... e trimis mai departe :naughty:

deci asta e total altceva,nu mai e ca si zecile de petitii online...

Deci ...hai ...un pic de help...ca se poate...  :coolspeak:  

http://www.facebook....id=204543998168   :thumbup:

Edited by scorpyo, 22 October 2010 - 05:16.


#79
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 01:46, said:

ar putea sa scoata unul dintre acele programe de prost gust, cum ar fi MyneleTV....
Se poate dar probabil nu se vrea...

Edited by chatnoir401, 22 October 2010 - 06:44.


#80
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008
"Haven" revine cu un sezon reînnoit

Sci-Fi Universal aduce o nouă serie din celebrul serial.

Filmările celui de-al doilea sezon al serialul "Haven", producție originală Sci-Fi Universal, vor începe în primăvara anului 2011, urmând ca în vară să fie difuzat pe post. Seria, creată de Scott Shepard ("Tru Calling" și "The Dead Zone"), va avea 13 episoade.

Poveste cu paranormal

"Haven" este un serial bazat pe romanul "The Colorado Kid", scris de Stephen King. Pe scurt, este vorba despre agentul FBI Audrey Parker (interpretată de Emily Rose), care primește o slujbă în orașul Haven și descoperă aici, la scurt timp după sosire, numeroase secrete ale comunității.
Actrița Emily Rose are un repertoriu de roluri destul de bogat. Ea a jucat în "Jericho", "Doi bărbați și jumătate", "Spitalul de urgență", "Mesaje de dincolo" și "Perfect Plan".

Printre cei care interacți onează mereu cu ea în Haven, și sunt numiți "oamenii orașului", se numără po lițistul local Nathan Wuornos (Lucas Bryant) și misteriosul Duke Crocker (Eric Balfour).

Mare succes peste Ocean

Filmul produs de Entertainment One, în parteneriat cu Lloyd Segan, Shawn Piller și Stephen King, a fost difuzat în peste 150 de țări din Europa, Orientul Mijlociu, Africa, America Latină și Asia.

În Canada, conform datelor de audiență furnizate de BBMPPM, "Haven" a obținut un rating mediu de 1,9% și un total de 2,6 milioane de telespectatori, ajungând astfel în topul primelor cinci seriale preferate de adulții cu vârsta între 25 și 54 de ani.

Inclus în NBC Universal

Canalul Sci-Fi Universal face parte din compania internațională Universal Network, care mai cuprinde și posturile Diva Universal (fostul Hallmark Channel), Universal Channel, Studio Universal, Movies 24, 13th Street Universal și KidsCo.

La rândul său, aceast trust internațional face parte din cunoscuta companie media NBC Universal, care este una dintre cele mai mari rețele din lume axate pe divertisment și știri.

http://www.evz.ro/de...oit-909896.html

#81
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 01:46, said:

ar putea sa scoata unul dintre acele programe de prost gust, cum ar fi MyneleTV....
Mynele la dolce DTH? Eu asa am inteles. Ca nu au TP-uri si sa scoata MYNELE. Pai nu au cum. Mynele nu e pe DTH (satelit).

#82
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008

View Postcosti_ionita79, on 22nd October 2010, 11:48, said:

Mynele la dolce DTH? Eu asa am inteles. Ca nu au TP-uri si sa scoata MYNELE. Pai nu au cum. Mynele nu e pe DTH (satelit).
asa e... poate se referea la taraf

#83
nicoleta20

nicoleta20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 20.04.2007

View Postcosti_ionita79, on 22nd October 2010, 11:48, said:

Mynele la dolce DTH? Eu asa am inteles. Ca nu au TP-uri si sa scoata MYNELE. Pai nu au cum. Mynele nu e pe DTH (satelit).
Nu m-am referit in mod special la acel program, dar presupun ca sunt multe programe pe dth-ul de la romtelecom la care majoritatea ar dori sa renunte in favoarea SciFi.

#84
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 12:31, said:

Nu m-am referit in mod special la acel program, dar presupun ca sunt multe programe pe dth-ul de la romtelecom la care majoritatea ar dori sa renunte in favoarea SciFi.
Ai pus punctul pe i   :kisstogether: :coolspeak:

#85
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009

View Postnicoleta20, on 22nd October 2010, 12:31, said:

Nu m-am referit in mod special la acel program, dar presupun ca sunt multe programe pe dth-ul de la romtelecom la care majoritatea ar dori sa renunte in favoarea SciFi.
Ok. Acum m-am lamurit. ;) Weekend minunat!

#86
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008
La fel si tie costi..

.si apropo..multu si tie pt sustinerea de pe facebook  :cheers:

#87
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 14.01.2008
...oamenii va vor in grila de progame,ca e dolce ca e digi si totusi nu se concretizeaza..sincer vina numai a dvs poate fi,pt ca... daca o divizie ca NBC nu isi poate impune un canal pe piata media inseamna ca ori conducerea e slaba,ori chiar nu se doreste promovarea acestui canal

..aveti un canal cu localizare pt romania pe care il urmaresc 15000 de oameni de pe iptv de la RTC si la cateva societati mai mici de cablu... raportat la 22 de milioane de oameni,te face sa gandesti..e rentabila localizarea pt romania a unui canal la care au acces 15 mii de oameni? Hmmmm... ce pret astronomic puteti cere de nu se incumeta nici un dth sa introduca acest canal?? Ca slava domnului sunt petiti care cer acest lucru dar te izbesti de un zid si din partea conducerii RTC (vb de cazul dolce) si de alt zid al vostru...si atunci ma intreb..cei de la NBC stiu ce se intampla aici in romania?


De pe pagina de facebook a SciFi...

Edited by scorpyo, 29 October 2010 - 20:30.


#88
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,435
  • Înscris: 05.09.2005
Este mai fain sci fi acum de cand cu rebranduirea. Serialele sunt mai vechi dar avem si ceva noi. Chiar imi place, m-am uitat ieri jumatate de zi :)

#89
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

View Posta_d_y, on 31st October 2010, 15:50, said:

Este mai fain sci fi acum de cand cu rebranduirea. Serialele sunt mai vechi dar avem si ceva noi. Chiar imi place, m-am uitat ieri jumatate de zi :)

MERITĂ să fie INTRODUS în grila operatorilor de cablu și satelit!!!!  :OK: Vrem să fie introduse posturi de calitate :thumbup: , nu "bălării"!!! :thumbdown:  :thumbdown:

Edited by megafanro, 31 October 2010 - 16:10.


#90
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,435
  • Înscris: 05.09.2005
Acuma serios, este chiar fain. Timp sa ai si sa te tot uiti.. vorba sloganului Focussat :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate