Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

Nokia

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Alexxandruu

Alexxandruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.07.2010
Am de gand sa imi iau un telefon si nu ma pot hotara,am mai deschis un subiect si tot nu m-am decis.Buget:max.1200.Telefonul sa fie nokia cu simbyan si model mai nou:09-10.
Astept pereri din partea voastra.
Multumesc.

#2
smo_dust

smo_dust

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 444
  • Înscris: 01.09.2010
Nokia 5800 Express Music sau Nokia X5

#3
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
x6,c5.

#4
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008
niciunul din cele de mai sus pentru ca nu merita atatia bani

poti sa te uiti la nokia n97 mini si nokia e72 dar eu zic sa astepti pana apare si la noi in magazine n8 sa vezi cat costa ... daca are pretul bun poti sa strangi bani sa il iei ca merita ;)

EDIT: pe 5800 si x5  nu as merge

a postat supermelon in timp ce scriam :P

si x6 merge

Edited by Volvo, 06 October 2010 - 20:56.


#5
edy_3dz

edy_3dz

    Rau sau bun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.08.2008
N97 mini cu siguranta nu isi face banii ;)
Eu as merge pe X6.

#6
Alexxandruu

Alexxandruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.07.2010

View Postsmo_dust, on 6th October 2010, 21:09, said:

Nokia 5800 Express Music sau Nokia X5
Am avut 5530xm si m-i se cam bloca,acum nu stiu daca asa face si 5800 dar nu prea mai vreau cu touch de la nokia,x5 nu-mi place,e urat
Ms. pt. raspuns

View PostVolvo, on 6th October 2010, 21:42, said:

niciunul din cele de mai sus pentru ca nu merita atatia bani

poti sa te uiti la nokia n97 mini si nokia e72 dar eu zic sa astepti pana apare si la noi in magazine n8 sa vezi cat costa ... daca are pretul bun poti sa strangi bani sa il iei ca merita ;)
Pe e72 merg si eu,am citit pe forum despre el si mi se pare ok.Acum vreau sa mai ma uit si la altele...Daca nu ma hotarasc la nici unu e 72 e singurul care il voi cumpara.

View Postedy_3dz, on 6th October 2010, 21:47, said:

N97 mini cu siguranta nu isi face banii ;)
Eu as merge pe X6.
Uite ca la X6 nu m-am gandit pana acum,o sa arunc o privire maine pe forum la el si sa vedem.In buget cred ca ma incadrez.

Alte pareri?

M-am uitat acum la x6 8gb.Chiar imi place,nu m-am gandit la x6 pana acum,dar am avut 5530xm si mi-e  cam teama de touchul de la nokia,vad ca x6 are touch capacitiv si rezista si la zgariere,din cate am vazut pe gsm arena.Acum nu pot sa compar 5530 cu x6 ca sigur x6 e peste...Mai astept pareri.
Multumesc tuturor. :thumbup:

Edited by Alexxandruu, 06 October 2010 - 20:56.


#7
_zenith_

_zenith_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 08.04.2009
E52/E55?

#8
Alexxandruu

Alexxandruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.07.2010

View Post_zenith_, on 7th October 2010, 21:37, said:

E52/E55?
Da,merge si e 52,dar alea au avut niste probleme in primele loturi,acum am inteles ca sunt bune.E55 nu din cauza tastaturii.

#9
sergiu37

sergiu37

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 13.11.2006
Eu te avertizez în legătură cu X6-le. Deși are un ecran bun și multe funcționalități are o problemă: e din plastic și carcasa din spate numai nu stă cum trebuie, îmi scârțâie tot timpul. Și cel puțin pe mine mă scoate din sărite. Să fii sigur că îți place cum îți stă în mână că altfel o să ai o groază de frustrări.

#10
Alexxandruu

Alexxandruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.07.2010

View Postsergiu37, on 8th October 2010, 17:17, said:

Eu te avertizez în legătură cu X6-le. Deși are un ecran bun și multe funcționalități are o problemă: e din plastic și carcasa din spate numai nu stă cum trebuie, îmi scârțâie tot timpul. Și cel puțin pe mine mă scoate din sărite. Să fii sigur că îți place cum îți stă în mână că altfel o să ai o groază de frustrări.
MS.am zis mai sus ca am avut 5530xm si capacul din spate tot la fel facea...si la ala am avut probleme de blocaj la soft,cand se bloca pana nu scoteam bateria nu isi revenea si de aia imi e teapa de touch...raman momentan tot la e72...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate