Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid
 Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...
 MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...

C Embedded

DUO Street View
 

Shopping online

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
aldana03

aldana03

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.09.2010
Ce parere aveti despre articolele comandate de pe net? de exemplu, vreau sa-mi comand o rochie de pe net, nu prea stiu la ce sa ma astept...voi cam cat sunteti dispuse sa dati pe o rochie si cam ce asteptari aveti de la acest gen de produse? pentru produsele de calitate superioara, sunteti dispuse sa platiti mai mult? conteaza mai mult calitatea sau pretul?

#2
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
Nu sunt fata si nici nu comand rochii :D Insa de foarte multa vreme comand produse barbatesti de pe net si parerea mea este ca au calitate superioara. Pretul lor este mai mic pentru ca nu se pune cine stie ce adaos comercial. Toata treaba e sa alegi cum trebuie marimea. In rest sunt sigur ca vei avea parte de ceea ce scrie in descrierea produsului NUMAI atata timp cat comanzi de pe un site de "incredere".
Recent, in Romanica au aparut foarte multe siteuri care comercializeaza tot felul de produse furate sau cu defecte. Un astfel de site iti sare imediat in ochi. Aspectul lui lasa de dorit (lipsa de profesionalism, bani putini investiti => lipsa de incredere), preturi extrem de mici in comparatie cu alte siteuri.

Edited by vali38, 28 September 2010 - 00:51.


#3
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
A reusit cineva sa comande pe amazon sau ebay? ma intereseaza produse cosmetice daca se pot trimite si ince conditii

#4
Hector18

Hector18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 20.11.2005
Din ce am cumparat pe net, pentru cineva, am gasit doar produse intre 70-200 Ron, dar la majoritatea calitatea e slaba. Am mai gasit si rochii la preturi de peste 700 ron...dar aici nu ma pot pronunta la calitate, ca nu am cumparat. Mai nimic intre 200-700 ron....care sa ofere calitate si oarecum sa aibe un aspect placut.

Poate mai stie altcineva...spor

#5
madalin19

madalin19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 04.07.2010

View Postcastoras, on 4th October 2010, 12:41, said:

A reusit cineva sa comande pe amazon sau ebay? ma intereseaza produse cosmetice daca se pot trimite si ince conditii

da, [rodusele ajung intr-o luna - plata se face prin paypal - atentie de la cine cumperi - verifica istoricul vanzatorului

#6
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Uite si parerea noastra: http://forum.softped...howtopic=258663

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate