Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens
 Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 

Problema inchidere centralizata

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
wezniuc

wezniuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.01.2010
salut
am o problema cu inchiderea centralizata la un golf 4 1.9 tdi break.....ambele telecomenzi nu merge decat foarte aproape de masina....am schimbat si bateriile si tot nu da nimic...ledul de pe telecomanda fileaza.....stie cineva pe unde ar fi pozitionata antena receptoare ...ma gandesc sa nu fi facut scurt la masa....

#2
fsilviu86

fsilviu86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 12.11.2008

 wezniuc, on 17th September 2010, 15:38, said:

salut
am o problema cu inchiderea centralizata la un golf 4 1.9 tdi break.....ambele telecomenzi nu merge decat foarte aproape de masina....am schimbat si bateriile si tot nu da nimic...ledul de pe telecomanda fileaza.....stie cineva pe unde ar fi pozitionata antena receptoare ...ma gandesc sa nu fi facut scurt la masa....
uitate sa nu cumva sa ai sigurantza arsa de la centrala de inchidere .. pe alimentarea de plus are o sigurantza

#3
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,564
  • Înscris: 06.02.2006
Pai n-auzi ca ambele telecomenzi "merge" de aproape? daca era siguranta dusa, nu mai misca nimic. E inchiderea originala? (eu am asa ceva la Golf 4, dar nu inteleg ce inseamna "fileaza becul", eu n-am vazut niciun led sa fileze pe telecomanda aia). Esti sigur ca bateriile sunt ok? daca era parlita inchiderea, nu mai facea nimic.

Te rog nu mai scrie cu "dezacoarde" ca ne doare ochii cand noi citeste.

#4
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
probabil se refera ca fileaza becu' cand pune cu camera de la tel inspre el.

2 chestii pot fi la tine -
- baterii consumate la telecomanda (dar ai zis ca le ai schimbat  , deci asta trece)
- senzorul masinii prost amplasat , in cazul in care nu e originala inchiderea..

#5
wezniuc

wezniuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.01.2010
inchiderea e originala...telecomanda are un led micut rosu pe ea......si scuze pt dezacorduri

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate