Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Asortare rucsac :)))

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
add2005

add2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,046
  • Înscris: 28.05.2006

View PostSelam, on 14th September 2010, 17:17, said:

Negru din cate stiu e clasic si merge in orice combinatie.

Totusi nu inteleg de unde atata obsesie pentru culoarea unui rucsac.E rucsac si trebuie sa fie util, o sa-l folosesti si la sala. Nu stiu daca ti-ar conveni ca fiind alb, sa il speli o data la cateva zile, ca se vede urat ca s-a murdarit.
Eram curios care ii parerea altora :P
De pe aici, toti zic ca nu prea ar merge. Adica iese prea mult in evidenta. de aici si obsesia legata de culoare :)

Deci ziceti ca merge ? :D

#20
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009
Un rucsac rosu, binenteles.  :P  Rucsacul nu prea ai cum sa-l asortezi la haine, rar gasesti dintr-o singura culoare, asa ca mai bine asorteaza-l ca stil. Alege unul fara prea multe buzunare sau cu desene cu anime pe el, desi daca ma intrebi pe mine, la haine sport as purta si d-alea cu oite pe el.

#21
Bobby Z.

Bobby Z.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 26.03.2007
Te coafeaza?
[ http://i49.tinypic.com/saw9af.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007
[ http://www.papet.ro/img/produse/1812/rucsac-10675312.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Asta nu e rucsac, dar mie imi place !

#23
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

View Postadd2005, on 14th September 2010, 10:51, said:

Vreau doar sa nu ies in evidenta.
[ http://www.taschenkaufhaus.de/uploads/pics/SAMSONITE_100983_SmileBee_front_IM_NB.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Asta cred ca ar fi cel mai potrivit comform cerintei, nu de alta dar ai nevoie de ceva care sa se asorteze in primul rand cu personalitatea ...

Edited by Bobby_ro, 14 September 2010 - 21:32.


#24
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
eu am luatasa ceva ...  se gasea in vara la benzinariile agip. era reducere daca "faceai puncte" alimentand de la ei..... e posibil sa mai fie ...se videau si la liber.
calitatea e f buna pentru banii aia....comparabil "cu firma"
materialul e super si are in interior suport special pentru laptop......

ca si regula de baza cand e vorba de rucsace ma orientez mereu pe negru ca se poate "asorta" cu orice.......
iar asta e predominant negru avand doar fermoarele galbene si interiorul baretelor

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate