Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024
 Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente

Curba Q-U invertor Fronius Gen24?
 Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?

Cand trebuie sa ii pui botnita un...
 Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata
 

De ce e Cosmote varza

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#163
Prigonius

Prigonius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 15.04.2010

 t0rrent, on 14th October 2010, 12:26, said:

Interesant...pentru ca mi-am exprimat opinia sincera si pentru ca am fost mai direct ? Sa inteleg ca libertatea de exprimare nu e permisa pe acest forum ? Sau adevarul doare ?
Hai sa nu transformam acest thread intr-o discutie contradictorie.
Prietene...nea Pizaru1000 si una de noptzi nu a postat ceva inteligent in tot forumul asta sau, dak a postat, a fost un accident. Dar se pricepe d minune la warn-uri si reporturi.
Deci nu t agita k n-ai cu cine...

Aia ku 1234 la Voda si tipu suparat pe Cozmei e dementialaaaaaaaaaaaa! Dude, esti tare!!!

Edited by Prigonius, 30 October 2010 - 15:02.


#164
ix_

ix_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 692
  • Înscris: 02.06.2010
Taica-miu primeste un SMS intr-o zi: cu 1 euro primeste 300 minute in retea pentru o luna. Ii activez optiunea si dupa o saptamana intra in perioada de gratie. Astfel, acum are 240 minute pana pe 7 februarie dar nu le poate folosi decat daca incarca cartela.

Mi se pare mie sau e absurd? Cum dracu sa ai minute si sa nu le poti folosi?

Edited by ix_, 15 January 2011 - 08:49.


#165
coracao

coracao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 25.04.2008

 ix_, on 15th January 2011, 08:47, said:

Taica-miu primeste un SMS intr-o zi: cu 1 euro primeste 300 minute in retea pentru o luna. Ii activez optiunea si dupa o saptamana intra in perioada de gratie. Astfel, acum are 240 minute pana pe 7 februarie dar nu le poate folosi decat daca incarca cartela.

Mi se pare mie sau e absurd? Cum dracu sa ai minute si sa nu le poti folosi?
asa e si la orange. daca ai optiune valabila dar expira valabilitatea creditului ti-o taiat macaroana....nu stiu la voda...

#166
Hamutovski

Hamutovski

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,677
  • Înscris: 07.03.2009

 ix_, on 15th January 2011, 08:47, said:

Taica-miu primeste un SMS intr-o zi: cu 1 euro primeste 300 minute in retea pentru o luna. Ii activez optiunea si dupa o saptamana intra in perioada de gratie. Astfel, acum are 240 minute pana pe 7 februarie dar nu le poate folosi decat daca incarca cartela.

Mi se pare mie sau e absurd? Cum dracu sa ai minute si sa nu le poti folosi?
Si la Vodafone este la fel.
Jecmaneala pe fata.

Edited by Hamutovski, 15 January 2011 - 11:29.


#167
skplayer

skplayer

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 537
  • Înscris: 07.12.2010

 Prigonius, on 30th October 2010, 14:52, said:

Prietene...nea Pizaru1000 si una de noptzi nu a postat ceva inteligent in tot forumul asta sau, dak a postat, a fost un accident. Dar se pricepe d minune la warn-uri si reporturi.
Deci nu t agita k n-ai cu cine...
Aia ku 1234 la Voda si tipu suparat pe Cozmei e dementialaaaaaaaaaaaa! Dude, esti tare!!!
nu vreau sa tin apararea nimanui
eu cred ca a postat si a postat bine
mie cel putin mi-a dat niste informatii (e adevarat pe privat care s-au adeverit 100%)
omul nu vrea sa faca publice anumite chestii pentru ca ii e si lui teama..sau probabil ca ii place sa faca misto de anumiti useri...
cat priveste nimereala: era greu sa nimereasca atatea chestii..de ex. mi-a trimis cu 2 zile inainte toate tarifele la noile abo smartphone si la iphone ..
va las pe voi sa trageti concluzia singuri

Edited by skplayer, 15 January 2011 - 11:48.


#168
degitel

degitel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 23.12.2010
E ceva normal si e vina voastra ca nu va informati asupra serviciilor de care va folositi. Prepaid presupune reincarcari periodice pentru pastrarea numarului.  Mi se pare 'jecmaneala' doar faptul ca extraoptiunea continua sa se activeze singura in perioada de gratie , daca exista suficient credit. Aici ar putea sa schimbe putin lucrurile.

#169
ix_

ix_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 692
  • Înscris: 02.06.2010

 Hamutovski, on 15th January 2011, 11:29, said:

Si la Vodafone este la fel.

 coracao, on 15th January 2011, 11:26, said:

asa e si la orange.
OK, n-am stiut. :)

#170
Prigonius

Prigonius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 15.04.2010

 skplayer, on 15th January 2011, 11:47, said:

nu vreau sa tin apararea nimanui
eu cred ca a postat si a postat bine
mie cel putin mi-a dat niste informatii (e adevarat pe privat care s-au adeverit 100%)
omul nu vrea sa faca publice anumite chestii pentru ca ii e si lui teama..sau probabil ca ii place sa faca misto de anumiti useri...
cat priveste nimereala: era greu sa nimereasca atatea chestii..de ex. mi-a trimis cu 2 zile inainte toate tarifele la noile abo smartphone si la iphone ..
va las pe voi sa trageti concluzia singuri
Primo:. Am înțeles...are IQ mare că știe să facă copy-paste sau forward la un mail. Asta spune multe despre standardele unora (ale tale...?)
Secundo: mișto văd că nu a apucat să facă de mine că nu are suficiente motive și nici nu are vorbele la el. Pricepi?
Terțio. Mișto...ăla e mișto? Da' de ironie fină ai auzit? Normal că nu.Place mult mai mult caterinca ieftină.
Revin la afirmație: nu a scos NIMIC inteligent din capul propriu.

Cu salutări
Prigonius

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate