Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...
 

de unde cumpar un tv auto

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
valy_en86

valy_en86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 09.03.2008
vreau sa cumpar un tv auto,am vazut pe la colegi ca majoritatea aveau vortex si mergea foarte bine cu stickul vedeau filme,fotografi,muzica.ma intereseaza ceva pe care sa pot monta un tv tuner din ala performant ca am inteles ca nu se pot monta pe orice fel de televizor.daca stiti pe undeva pana in 300 de lei spuneti-mi si mie si cand trec prin orasul vostru il i-au,pe net nu am gasit nimic ieftin

#2
svalentins

svalentins

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 13.07.2009
in bucuresti cand intri de pe A1 ajungi la cora lujerului si faci stanga , acolo pe stanga e sir. acolo mai demult aveau televizoare de masina de la 2-3 mil la 7-8 mil . incearca acolo daca ai drum pe la buc . pe acolo poti merge cu auto peste 7.5 t , dar mai greu cu parcarea. la 2-3 mil cred ca gasesti doar alb/negru. eu am dat 700 lei pe unu color. succes

#3
valy_en86

valy_en86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 09.03.2008
ajung saptamanal la bucuresti,ca doar acolo se aduc toate marfurile,nu prea inteleg unde zici ca este adresa si oricum eu vin cu tiru asa ca nu pot sa intru.am gasit ceva la 280 de lei dar nu prea mi-a placut,mai caut

#4
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,848
  • Înscris: 15.08.2008
Asa ceva s-ar incadra in cerinte? :)

#5
valy_en86

valy_en86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 09.03.2008
da,vad ca are multe optiuni,nu stiu cu semnalul analog daca o prinde vreun post tv,mi se pare ca trebuie semnal digital

#6
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 valy_en86, on 20th May 2010, 21:47, said:

.......nu stiu cu semnalul analog ......

Bagi antena si prinde posturile TV care emit analogic

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate