Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Inselaciune

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
ike_dubaku

ike_dubaku

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 421
  • Înscris: 23.02.2009
Si ca sa vezi ma suna astazi agentul de la Politie ca sa ma intrebe daca am mai fost deranjat de cretinozoid.

Surprins de fapta asta,am povestit si chiar m-am intalnit cu agentul respectiv,care m-a sfatuit ca sa nu-mi fac griji deloc ppentru ca daca cretinozoidul apare la mine acasa sau imi zgarie masina sau orice lucru suspect observ direct sa sun la 112 si ei se duc s-o ridice de acasa.

Deci daca vine la mine nici sa nu-l las sa intre,direct la 112 si se ocupa ei mai departe.Iar daca se intampla ceva la masina,stiu si eu si Politia pe cine sa caute.

Inca odata surpins de grija Politiei fata de cetatean.

#20
notimportant

notimportant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 31.03.2010
s-a mai intamplat ceva de atunci?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate