Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 

casierii RCS & RDS

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
bigfut

bigfut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 27.06.2008
deoarece eu sunt nou abonat al acestei firme si pe site-ul lor nu afiseaza decat putine puncte de lucru (in realitate banuiesc ca sunt mai multe), propun ca fiecare sa scrie aici casieriile pe care le stie (eventual, pe langa adresa, si pozitionarea exacta, un punct de reper). daca am gresit cu acest post, scuze, puteti sa-l stergeti. eu insa ma lovesc de problema asta, nu stiu decat casieria de la Libertatii unde se afla exact (lucrez pe la universitate si m-ar interesa un punct aprope, de exemplu)

#2
darklordsith

darklordsith

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,779
  • Înscris: 13.05.2008

View Postbigfut, on 5th March 2010, 14:49, said:

deoarece eu sunt nou abonat al acestei firme si pe site-ul lor nu afiseaza decat putine puncte de lucru (in realitate banuiesc ca sunt mai multe), propun ca fiecare sa scrie aici casieriile pe care le stie (eventual, pe langa adresa, si pozitionarea exacta, un punct de reper). daca am gresit cu acest post, scuze, puteti sa-l stergeti. eu insa ma lovesc de problema asta, nu stiu decat casieria de la Libertatii unde se afla exact (lucrez pe la universitate si m-ar interesa un punct aprope, de exemplu)
http://www.rdstel.ro...ct/contact.html

In partea de sus a listei cu punctele RCS-RDS ai o sageata --->
Dai pe ea si trece pe urmatoarea pagina. Sunt in total 5 pagini numai cu punctele din Bucuresti.

#3
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Go figure it out... Majoritatea cred că acea săgeată indică ieșirea din casierie...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate