Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa porti botnita la ...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Cu ce deschid fisier STL (ritm pentru orga)

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
tupeu4you

tupeu4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 19.11.2006
Salutare , am cautat pe net fara succes un program care deschide fisiere de tipul STL ce contin ritmuri pentru orga .Din pacate nu stiu modelul de orga , le-am gasit prin calculator si m-au facut curios asa ca va rog sa imi recomandati un program care le vede . Atasez si un fisier pt curiosi

Attached Files



#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,566
  • Înscris: 08.12.2006
Rolandurile au style-urile în .stl
StyleWorks, nu e freeware însă în demo ai o parte din funcții active
Poate există și vreun player freeware, întreabă pe google.

#3
ritmuriorga

ritmuriorga

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.10.2011
Vand ritmuri orga PA 50, 60 , 80 si pa 1x, ritmurile cuprind toate stylurile muzicale din toate zonele tarii usoara +folclor (ultimele aparitii de manele, hore, sarbe de ai orchestra cu tine) totul este live 10 euro super oferta. Ma puteti contacta la id: skinuriorga sau la numarul de telefon: 0728955610

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate