Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Placa video, failing memory?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ShadowHumper92

ShadowHumper92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.02.2010
salut! am si eu o problema de cateva luni in legatura cu frigiderul
Im just kidding  :P
de fiecare data cand ma joc pe calculator dupa un timp intre 5-20 min incepe sami apara nijte chesti verzi
un dreptunghi neregulat dupaia doi si asa mai departe, its like a plague spreading pana acopera tot ecranul si daca continui sa ma joc se blocheaza tot si trebuie sai dau restart
am citit pe forumul nvidia ceva de genul nu exact la fel si ia zis unul "youre video card has failing memory"
ce pot sai fac: sa stricat placa video, trebuie sa o schimbi
                     dai un underclock
specs: am calculatorul din 2006
         768 RAM ddr2
           placa video nvidia geforce 6600 gt
          procesor 3000 +  
si inca o chestie nu la toate jocurile face asa, de exemplu condemned criminal origins am probleme dar la star wars jedi outcast(sper ca mai e lume care cunoaste jocul asta) nu am probleme
multumesc anticipat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate